Locator Київ йога метро Вокзальна йога метро Вокзальна Київ

йога поряд метро Вокзальна у Києві

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Фитнес-клуб Sport Life

  метро Вокзальна, вулиця Гетьмана Павла Скоропадського, тел. 0 (44) 222-42... показати
  метро Вокзальна, вулиця Гетьмана Павла Скоропадського, 57, тел. +380(44)222-42-22 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-клуб Sport Life знаходиться у Києві, вулиця Гетьмана Павла Скоропадського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Фитнес клуб Фитнес Академия

  вулиця Василя Сурикова, тел. 0 (44) 227-61... показати
  вулиця Василя Сурикова, 3, тел. +380(44)227-61-06 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес клуб Фитнес Академия знаходиться у Києві, вулиця Василя Сурикова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про йога поряд метро Вокзальна

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу йога, розташовані поряд метро Вокзальна у Києві. . Locator відомо про дві таких організацій поряд з цим місцем серед яких Фитнес-клуб Sport Life, Фитнес клуб Фитнес Академия , які розташовані на вул. Гетьмана Павла Скоропадського, вул. Василя Сурикова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу йога.

 • Чи є і скільки организацій поряд метро Вокзальна у Києві які надають послугу "йога"?

  Так, поряд метро Вокзальна у Києві є 2 закладів які надають послугу "йога".

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "йога" поряд метро Вокзальна у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу йога, перейдіть на сторінку послуги "йога поряд метро Вокзальна у Києві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "йога" поряд метро Вокзальна у Києві?

  Ціни на послугу "йога" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "йога поряд метро Вокзальна у Києві".

 • Послугами яких поряд метро Вокзальна у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Фитнес-клуб Sport Life, Фитнес клуб Фитнес Академия.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

йога поряд метро Вокзальна у Києві поряд

за станціями метро поряд:

йога у Києві

йога за районами Києва:

йога за близькістю до метро:

Академмістечко, Васильківська, Видубичі, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця, Деміївська, Дружби Народів, Житомирська, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Печерська, Позняки, Почайна, Святошино, Тараса Шевченка, Театральна, Університет, Харківська, Чернігівська, Шулявська