Locator Київ Футбольна школаФутбольна школа Київ

Футбольна школа у Києві

2
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Juventus Academy Ukraine
  Київ, вулиця Фрометівська, тел. 0 (66) 777-18... показати
  Київ, вулиця Фрометівська, 2к18, тел. +380(66)777-18-97 детальніше
  Juventus Academy Ukraine — це офіційне представництво легендарного футбольного клубу і мережі академій «Juventus» в Україні. Це єдина спортивна школа в країні, що офіційно навчає мистецтву гри у...
 • Дитячий футбольний клуб "Фенікс Kids"
  проспект Романа Шухевича, тел. 0 (50) 444-20... показати
  проспект Романа Шухевича, 11а, тел. +380(50)444-20-71 детальніше
  Футбольний клуб «Фенікс Kids» запрошує на тренування хлопчиків та дівчат віком від 2 років. Наші тренери знають, що тільки в ранньому віці можна закласти справжній фундамент для майбутнього...

коротко про футбольна школа у Києві

На цій сторінці зібрані футбольна школа, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві футбольна школа поряд з цим місцем серед яких Juventus Academy Ukraine, Дитячий футбольний клуб "Фенікс Kids" , які розташовані на вул. Фрометівська, пр. Романа Шухевича. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці футбольна школа.

 • Скільки Футбольна школа у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Футбольна школа.

 • Які Футбольна школа найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Футбольна школа у Києві: Juventus Academy Ukraine, Дитячий футбольний клуб "Фенікс Kids".

 • Де знаходиться найближчі від мене Футбольна школа у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Футбольна школа, перейдіть на сторінку Футбольна школа у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Футбольна школа у Києві?

  Ціни на послуги Футбольна школа залежать від конкретної послуги і Футбольна школа. Locator.ua дає можливість всім Футбольна школа вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Футбольна школа.

 • Послугами яких Футбольна школа у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Футбольна школа, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Juventus Academy Ukraine, Дитячий футбольний клуб "Фенікс Kids".

 • Як зв'язатись з цими Футбольна школа?

  Контакти для зв'язку з цими Футбольна школа ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Футбольна школа у Києві

Футбольна школа за районами Києва: