• ТОВ "НПЦ Кардіомед"

  вулиця Народного Ополчення, тел. 0 (44) 251-71... показати
  вулиця Народного Ополчення, 7, тел. +380(44)251-71-90 детальніше
  Кардіологічна клініка ТОВ "НПЦ Кардіомед" знаходиться у Києві, вулиця Народного Ополчення. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • КардиоМедСервис

  Київ, вулиця Сімферопольська, тел. 0 (50) 469-55... показати
  Київ, вулиця Сімферопольська, 8, тел. +380(50)469-55-23 детальніше
  Кардіологічна клініка КардиоМедСервис знаходиться у Києві, вулиця Сімферопольська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.

Коротко про кардіологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані кардіологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про дві кардіологічна клініка поряд з цим місцем серед яких ТОВ "НПЦ Кардіомед", КардиоМедСервис , які розташовані на вул. Народного Ополчення, вул. Сімферопольська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кардіологічна клініка.

 • Скільки Кардіологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 2 Кардіологічна клініка.

 • Які Кардіологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Кардіологічна клініка у Києві: ТОВ "НПЦ Кардіомед", КардиоМедСервис.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кардіологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кардіологічна клініка, перейдіть на сторінку Кардіологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кардіологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Кардіологічна клініка залежать від конкретної послуги і Кардіологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Кардіологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кардіологічна клініка.

 • Послугами яких Кардіологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кардіологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ТОВ "НПЦ Кардіомед", КардиоМедСервис.

 • Як зв'язатись з цими Кардіологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Кардіологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кардіологічна клініка у Києві

Кардіологічна клініка за районами Києва:

Більше популярних послуг у рубриці:

ехокардіографія, УЗД щитоподібної залози