Курси програмування у Києві

5
 • A-Level

  вулиця Хрещатик, тел. (800) 209-76... показати
  вулиця Хрещатик, 7/11, тел. 0(800)209-768 детальніше
  Курси програмування A-Level знаходиться у Києві, вулиця Хрещатик. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • IT FRIENDS SCHOOL

  проспект Петра Григоренка, тел. 0 (98) 440-94... показати
  проспект Петра Григоренка, 16, тел. +380(98)440-94-47 детальніше
  IT знання - це запорука успішного кар'єрного росту в будь-якій сфері.  Подбайте про майбутнє дитини вже зараз! Школа IT FRIENDS постійно акцентує увагу на всебічному розвитку дітей за допомогою...
 • Академія покоління IT

  вулиця Дегтярівська, тел. 0 (95) 732-01... показати
  вулиця Дегтярівська, 55, тел. +380(95)732-01-02 детальніше
  Разом з IT-Generation діти зможуть розкрити свій потенціал у сфері технологій! Наша компанія пропонує вікові категорії курсів, що дозволять дітям навчатися у відповідності до свого рівня підготовки...
 • Kids Science Labs

  проспект Романа Шухевича, тел. 0 (50) 444-20... показати
  проспект Романа Шухевича, 11а, тел. +380(50)444-20-71 детальніше
  Ми даємо нашим учням справжній старт в світ IT! У дітей буде можливість спробувати себе у всіх топових напрямках: від розуміння процесу створення алгоритму до програмінгу і гейм-девелопменту. А...
 • Ampli

  Київ, вулиця Голосіївська, тел. 0 (94) 832-05... показати
  Київ, вулиця Голосіївська, 13, тел. +380(94)832-05-96 детальніше
  Курси програмування Ampli знаходиться у Києві, вулиця Голосіївська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про курси програмування у Києві

На цій сторінці зібрані курси програмування, розташовані у Києві. Locator відомо про п'ять курси програмування поряд з цим місцем серед яких A-Level, IT FRIENDS SCHOOL, Академія покоління IT та інші , які розташовані на вул. Хрещатик, пр. Петра Григоренка, вул. Дегтярівська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці курси програмування.

 • Скільки Курси програмування у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 5 Курси програмування.

 • Які Курси програмування найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Курси програмування у Києві: A-Level, IT FRIENDS SCHOOL, Академія покоління IT.

 • Де знаходиться найближчі від мене Курси програмування у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Курси програмування, перейдіть на сторінку Курси програмування у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Курси програмування у Києві?

  Ціни на послуги Курси програмування залежать від конкретної послуги і Курси програмування. Locator.ua дає можливість всім Курси програмування вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Курси програмування.

 • Послугами яких Курси програмування у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Курси програмування, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: A-Level, IT FRIENDS SCHOOL, Академія покоління IT.

 • Як зв'язатись з цими Курси програмування?

  Контакти для зв'язку з цими Курси програмування ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Курси програмування у Києві

Курси програмування за районами Києва:

Курси програмування за близькістю до метро:

Берестейська, Деміївська, Майдан Незалежності, Хрещатик