Locator Енциклопедія послуг манікюр

манікюр - енциклопедія послуг Locator

послуга в Україні

Манікюр

Шукаєте де зробити манікюр? Locator допоможе

Що таке "манікюр"? Визначення манікюру

Манікюр - це не лише естетична процедура, а й важлива частина догляду за здоров'ям нігтів. На цій сторінці ви знайдете інформацію про різноманітні види манікюру, техніки його виконання та поради щодо підтримки здоров'я нігтів.

Існує багато видів манікюру, кожен з яких підходить для різних потреб і уподобань. Ось декілька популярних варіантів:

Читати далі

Фотографії манікюру

Час виконання і циклічність послуги

Час, необхідний для отримання послуги, може відрізнятися залежно від типу манікюру. Для манікюру без покриття досвідченому майстру зазвичай потрібно близько 30-45 хвилин. Цей час включає підготовку нігтів, обробку кутикули та формування нігтів. У випадку манікюру з покриттям час може збільшитися до 60-90 хвилин в залежності від складності обраного дизайну нігтів, адже до основних процедур додається час на нанесення та висушування покриття.

Звичайний манікюр: Для звичайного манікюру з використанням лаку відвідування салону зазвичай відбувається раз на 1-2 тижні. Це дозволяє підтримувати акуратний вигляд нігтів та вчасно коригувати покриття, яке може облуплюватися або втрачати блиск.

Гель-лак: Гель-лак вимагає менш частого оновлення. Люди зазвичай відвідують салон кожні 2-3 тижні для корекції гель-лаку. Циклічність зумовлена необхідністю підтримувати вигляд нігтів, оскільки гель-лак тримається стійкіше, але ріст нігтів може вимагати корекції.

Рекламні пропозиції від Locator

Спробуйте відвідати ці заклади, щоб отримати нові враження і знайомства

Салони краси

На Locator зареєстровано 3364 салони краси, що надають послуги манікюру

Знайти поряд з вами Читати в енциклопедії
Нігтьові студії

На Locator зареєстровано 1365 нігтьових студій, що надають послуги манікюру

Знайти поряд з вами Читати в енциклопедії
Майстри манікюру

На Locator зареєстровано 830 майстрів манікюру, що надають послуги манікюру

Знайти поряд з вами Читати в енциклопедії

В Україні послугу манікюр надають:

Актуальні ціни на послуги манікюр в Україні

Locator слідкує за цінами на послуги в Україні. Відповідно до даних компаній, наданих за останні пів року, в Україні зафіксовано такі ціни на манікюр:

Місто Середня низька ціна Середня ціна Середня висока ціна
Київ 250 грн 350 грн 500 грн
Львів 200 грн 300 грн 400 грн
Харків 200 грн 300 грн 400 грн

Одеса 250 350 450

Динаміка цін на послуги манікюру в Україні за останні 12 місяців

Згідно із даними маркетплейсу Locator, середні ціни на манікюр в Україні останній рік зростають, а саме ціна піднялась із 300 грн. до 359 грн. Відповідно, зростання на послуги манікюру зросли за останній рік на 20%.

Послуги манікюру на карті

Натисніть на іконку визначення локації щоб побачити послуги манікюру поруч. Або перейдіть за посиланням із зазначенням вашого міств під картою.

Послуги манікюру у вашому місті

Відео про манікюр

Ми зібрали для вас декілька відео про манікюр, які вам буде цікаво переглянути

Популярні питання і відповіді про манікюр

Ми зібрали для вас декілька найпошириніших питань-відповідей з приводу процедури манікюру

Що не можна робити за день до процедури?

За день до манікюру не варто виконувати процедури, які можуть пошкодити нігті або кутикулу, такі як користування агресивними миючими засобами без рукавичок, важка фізична робота з руками.

Чи потрібно розпарювати кутикулу перед манікюром?

Розпарювання кутикули перед манікюром залежить від типу манікюру. Для класичного манікюру розпарювання може допомогти зробити кутикулу більш м'якою і легшою для обробки, але для європейського манікюру це не обов'язково.

Чому не можна зрізати кутикулу?

Зрізання кутикули може призвести до її загрубіння, збільшення ризику інфекцій та пошкоджень, оскільки кутикула захищає нігтьове ложе від бактерій та грибків.

Чому не варто мазати руки кремом перед манікюром?

Нанесення крему на руки перед манікюром може зробити нігті та кутикулу занадто жирними, що ускладнює нанесення лаку і знижує його стійкість.

Що потрібно знати перед тим, як робити манікюр?

Перед тим, як робити манікюр, важливо оцінити стан нігтів і кутикули, переконатися у відсутності запалень чи пошкоджень. Також важливо підібрати інструменти для манікюру та матеріали, які підходять для вашого типу нігтів.

Що не можна робити відразу після процедури?

Відразу після манікюру не рекомендується використовувати гарячу воду, виконувати домашні роботи без рукавичок, користуватися засобами для чищення, які можуть пошкодити покриття нігтів.

Що не можна робити відразу після нанесення гель-лаку?

Відразу після нанесення гель-лаку не можна торкатися нігтів, поки вони повністю не висохнуть під лампою, а також уникати контакту з водою протягом декількох годин.

Скільки годин не можна мочити руки після манікюру?

Після звичайного манікюру рекомендується утриматися від мочіння рук протягом 2-3 годин, а після гель-лаку - до 4-6 годин, щоб забезпечити повне висихання покриття.

Як зрозуміти, яка у тебе довжина нігтів?

Визначення довжини нігтів можна провести вимірюванням від основи нігтьового ложа до кінця вільного краю. Вибір довжини залежить від особистих уподобань та зручності у повсякденному житті.

Що наносять на нігті в кінці?

В кінці манікюру зазвичай наносять закріплювач або топове покриття, яке захищає кольоровий лак від стирання та надає нігтям додатковий блиск.

Як зрозуміти, якісний манікюр і покриття чи ні?

Якісний манікюр виглядає акуратним, нігті однакові за формою і довжиною, лак нанесено рівномірно без промахів. Кутикула оброблена акуратно, без пошкоджень і подразнень. Покриття гель лаком має носитись 2-3 тижні за дотримання умов, вказаних у цих відповідях. Якщо ж ви проносили гель лак до 1-1,5 тижнів і у вас він почав здуватись або тріскатись, це може свідчити про порушення технології нанесення.

Скільки часу носиться покриття нігтів?

Тривалість носіння покриття залежить від багатьох факторів, включаючи тип покриття, активність рук і догляд за нігтями. Звичайний лак може триматися 3-7 днів, тоді як гель-лак може залишатися на нігтях до 2-3 тижнів без суттєвих пошкоджень.

Як можна подовжити термін носіння покриття?

Щоб подовжити термін носіння покриття, важливо:

  • Використовувати базове покриття перед нанесенням кольорового лаку, що допомагає захистити нігті від пожовтіння та забезпечує кращу адгезію кольорового лаку.
  • Наносити топове покриття для захисту кольору та додання блиску.
  • Уникати впливу хімічних речовин та агресивних миючих засобів, використовуючи рукавички під час домашніх робіт.
  • Зволожувати кутикулу та шкіру рук, щоб уникнути сухості і тріщин, які можуть пошкодити манікюр.
  • Уникати дій, які можуть пошкодити покриття, наприклад, використання нігтів замість інструментів :)

Пов‘язані послуги

Ми зібрали для вас декілька відео про манікюр, які вам буде цікаво переглянути

Інші послуги, які мають відношення до манікюру

Ми зібрали для вас декілька відео про манікюр, які вам буде цікаво переглянути