Гастроентерологічна клініка у Києві

1
 • Consilium medical

  вулиця Глибочицька, тел. 0 (63) 340-30... показати
  вулиця Глибочицька, 17, тел. +380(63)340-30-08 детальніше
  Ми Медичний Центр CONSILIUM MEDICAL - це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який займається вирішенням клінічних ситуацій різного рівня складності, включно найважчі випадки,..

Коротко про гастроентерологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані гастроентерологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про одна гастроентерологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Consilium medical , який розташований на вул. Глибочицька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гастроентерологічна клініка.

 • Скільки Гастроентерологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Гастроентерологічна клініка.

 • Які Гастроентерологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Гастроентерологічна клініка у Києві: Consilium medical.

 • Де знаходиться найближчі від мене Гастроентерологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гастроентерологічна клініка, перейдіть на сторінку Гастроентерологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гастроентерологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Гастроентерологічна клініка залежать від конкретної послуги і Гастроентерологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Гастроентерологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гастроентерологічна клініка.

 • Послугами яких Гастроентерологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гастроентерологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Consilium medical.

 • Як зв'язатись з цими Гастроентерологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Гастроентерологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гастроентерологічна клініка у Києві

Гастроентерологічна клініка за районами Києва:

  Гастроентерологічна клініка за близькістю до метро:

  Лук'янівська