Пінг-понг клуб у Києві

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клуб настольного тенниса Orion

  вулиця Лісківська, тел. 0 (96) 964-53... показати
  вулиця Лісківська, 12/1, тел. +380(96)964-53-12 детальніше
  Пінг-понг клуб Клуб настольного тенниса Orion знаходиться у Києві, вулиця Лісківська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 23:00.

Коротко про пінг-понг клуб у Києві

На цій сторінці зібрані пінг-понг клуб, розташовані у Києві. Locator відомо про одна пінг-понг клуб поряд з цим місцем серед яких Клуб настольного тенниса Orion , який розташований на вул. Лісківська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пінг-понг клуб.

 • Скільки Пінг-понг клуб у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Пінг-понг клуб.

 • Які Пінг-понг клуб найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Пінг-понг клуб у Києві: Клуб настольного тенниса Orion.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пінг-понг клуб у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пінг-понг клуб, перейдіть на сторінку Пінг-понг клуб у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пінг-понг клуб у Києві?

  Ціни на послуги Пінг-понг клуб залежать від конкретної послуги і Пінг-понг клуб. Locator.ua дає можливість всім Пінг-понг клуб вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пінг-понг клуб.

 • Послугами яких Пінг-понг клуб у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пінг-понг клуб, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клуб настольного тенниса Orion.

 • Як зв'язатись з цими Пінг-понг клуб?

  Контакти для зв'язку з цими Пінг-понг клуб ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пінг-понг клуб у Києві

Пінг-понг клуб за районами Києва: