Locator Київ АквапаркиАквапарки Київ

Аквапарки у Києві

1
 • Аквапарк

  Київ, проспект Оболонський, тел. 0 (44) 485-21... показати
  Київ, проспект Оболонський, 21б, тел. +380(44)485-21-11 детальніше
  Аквапарки Аквапарк знаходиться у Києві, проспект Оболонський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 22:00.

Коротко про аквапарки у Києві

На цій сторінці зібрані аквапарки, розташовані у Києві. Locator відомо про одна аквапарки поряд з цим місцем серед яких Аквапарк , який розташований на пр. Оболонський. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці аквапарки.

 • Скільки Аквапарки у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Аквапарки.

 • Які Аквапарки найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Аквапарки у Києві: Аквапарк.

 • Де знаходиться найближчі від мене Аквапарки у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Аквапарки, перейдіть на сторінку Аквапарки у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Аквапарки у Києві?

  Ціни на послуги Аквапарки залежать від конкретної послуги і Аквапарки. Locator.ua дає можливість всім Аквапарки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Аквапарки.

 • Послугами яких Аквапарки у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Аквапарки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Аквапарк.

 • Як зв'язатись з цими Аквапарки?

  Контакти для зв'язку з цими Аквапарки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Аквапарки у Києві