• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Творчі курси "Артхауз"
  вулиця Рейтарська, тел. 0 (63) 128-70... показати
  вулиця Рейтарська, 21/13, тел. +380(63)128-70-07 детальніше
  Вчимо шити та малювати з нуля, понад 22 напрямки, авторські програми, команда профі педагогів. 9 онлайн курсів, групи, особисті заняття. Сертифікат...
 • Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina"
  проспект Соборності, тел. 0 (98) 582-66... показати
  проспект Соборності, 6, тел. +380(98)582-66-91 детальніше
  Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina" надає повний спектр послуг з пошиття та ремонту одягу: перешив, ремонт, пошиття одягу будь-якої складності з хутра (шуби, дублянки), шкіри, тканини і...

коротко про курси крою та шиття у Києві

На цій сторінці зібрані курси крою та шиття, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві курси крою та шиття поряд з цим місцем серед яких Творчі курси "Артхауз", Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina" , які розташовані на вул. Рейтарська, пр. Соборності. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці курси крою та шиття.

 • Скільки Курси крою та шиття у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Курси крою та шиття.

 • Які Курси крою та шиття найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Курси крою та шиття у Києві: Творчі курси "Артхауз", Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina".

 • Де знаходиться найближчі від мене Курси крою та шиття у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Курси крою та шиття, перейдіть на сторінку Курси крою та шиття у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Курси крою та шиття у Києві?

  Ціни на послуги Курси крою та шиття залежать від конкретної послуги і Курси крою та шиття. Locator.ua дає можливість всім Курси крою та шиття вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Курси крою та шиття.

 • Послугами яких Курси крою та шиття у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Курси крою та шиття, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Творчі курси "Артхауз", Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina".

 • Як зв'язатись з цими Курси крою та шиття?

  Контакти для зв'язку з цими Курси крою та шиття ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Курси крою та шиття у Києві

Курси крою та шиття за районами Києва:

Курси крою та шиття за близькістю до метро:

Дарниця

Більше популярних послуг у рубриці:

пошиття шуб, навчання крою та шиттю, ремонт хутряного одягу, пошиття хутряних виробів, ремонт шкіряного одягу, перешиття одягу, ремонт одягу, пошиття хутряних жилетів, ремонт шкіряних виробів, пошиття шкіряних курток