Ендокринологічна клініка у Києві

1
 • Центр ендокринології

  вулиця Пушкінська, тел. 0 (44) 235-20... показати
  вулиця Пушкінська, 22а, тел. +380(44)235-20-54 детальніше
  Ендокринологічна клініка Центр ендокринології знаходиться у Києві, вулиця Пушкінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.

Коротко про ендокринологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані ендокринологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про одна ендокринологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр ендокринології , який розташований на вул. Пушкінська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ендокринологічна клініка.

 • Скільки Ендокринологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Ендокринологічна клініка.

 • Які Ендокринологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Ендокринологічна клініка у Києві: Центр ендокринології.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ендокринологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ендокринологічна клініка, перейдіть на сторінку Ендокринологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ендокринологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Ендокринологічна клініка залежать від конкретної послуги і Ендокринологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Ендокринологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ендокринологічна клініка.

 • Послугами яких Ендокринологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ендокринологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр ендокринології.

 • Як зв'язатись з цими Ендокринологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Ендокринологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ендокринологічна клініка у Києві

Ендокринологічна клініка за районами Києва:

  Ендокринологічна клініка за близькістю до метро:

  Театральна