Нефрологічна клініка у Києві

1
 • Кафедра нефрологии и почечно-заместительной терапии Национальной медицинской академии имени П. Шупика

  бульвар Лесі Українки, тел. 0 (44) 284-68... показати
  бульвар Лесі Українки, 21а, тел. +380(44)284-68-97 детальніше
  Нефрологічна клініка Кафедра нефрологии и почечно-заместительной терапии Национальной медицинской академии имени П. Шупика знаходиться у Києві, бульвар Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює .

Коротко про нефрологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані нефрологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про одна нефрологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Кафедра нефрологии и почечно-заместительной терапии Национальной медицинской академии имени П. Шупика , який розташований на бул. Лесі Українки. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нефрологічна клініка.

 • Скільки Нефрологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Нефрологічна клініка.

 • Які Нефрологічна клініка найкращі у Києві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Нефрологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нефрологічна клініка, перейдіть на сторінку Нефрологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нефрологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Нефрологічна клініка залежать від конкретної послуги і Нефрологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Нефрологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Нефрологічна клініка.

 • Послугами яких Нефрологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нефрологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кафедра нефрологии и почечно-заместительной терапии Национальной медицинской академии имени П. Шупика.

 • Як зв'язатись з цими Нефрологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Нефрологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Нефрологічна клініка у Києві

Нефрологічна клініка за районами Києва:

  Нефрологічна клініка за близькістю до метро:

  Печерська