Locator Київ йога метро Лівобережна йога метро Лівобережна Київ

йога поряд метро Лівобережна у Києві

3
 • Студия Dao на Русановке

  вулиця Ентузіастів, тел. 0 (99) 468-76... показати
  вулиця Ентузіастів, 43, тел. +380(99)468-76-07 детальніше

  йогаціна невідома

  Студия Dao на Русановке знаходиться у Києві, вулиця Ентузіастів. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 21:30.
 • Фитнес-центр ГраФит

  метро Лівобережна, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, тел. 0 (44) 227-27... показати
  метро Лівобережна, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 10, тел. +380(44)227-27-16 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-центр ГраФит знаходиться у Києві, вулиця Митрополита Андрея Шептицького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Фитнес-клуб СпортЛэнд

  метро Лівобережна, вулиця Микільсько-Слобідська, тел. 0 (44) 281-00... показати
  метро Лівобережна, вулиця Микільсько-Слобідська, 1а, тел. +380(44)281-00-55 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-клуб СпортЛэнд знаходиться у Києві, вулиця Микільсько-Слобідська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про йога поряд метро Лівобережна

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу йога, розташовані поряд метро Лівобережна у Києві. . Locator відомо про три таких організацій поряд з цим місцем серед яких Студия Dao на Русановке, Фитнес-центр ГраФит, Фитнес-клуб СпортЛэнд , які розташовані на вул. Ентузіастів, вул. Митрополита Андрея Шептицького, вул. Микільсько-Слобідська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу йога.

 • Чи є і скільки организацій поряд метро Лівобережна у Києві які надають послугу "йога"?

  Так, поряд метро Лівобережна у Києві є 3 закладів які надають послугу "йога".

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "йога" поряд метро Лівобережна у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу йога, перейдіть на сторінку послуги "йога поряд метро Лівобережна у Києві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "йога" поряд метро Лівобережна у Києві?

  Ціни на послугу "йога" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "йога поряд метро Лівобережна у Києві".

 • Послугами яких поряд метро Лівобережна у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Студия Dao на Русановке, Фитнес-центр ГраФит, Фитнес-клуб СпортЛэнд.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

йога поряд метро Лівобережна у Києві поряд

за станціями метро поряд:

йога у Києві

йога за районами Києва:

йога за близькістю до метро:

Академмістечко, Васильківська, Видубичі, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця, Деміївська, Дружби Народів, Житомирська, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Печерська, Позняки, Почайна, Святошино, Тараса Шевченка, Театральна, Університет, Харківська, Чернігівська, Шулявська