• Центр изучения иностранных языков Мир без границ

  Київ, вулиця Левка Лук'яненка, тел. 0 (73) 357-08... показати
  Київ, вулиця Левка Лук\'яненка, 9а, тел. +380(73)357-08-57 детальніше
  Дитячий денний табір Центр изучения иностранных языков Мир без границ знаходиться у Києві, вулиця Левка Лук'яненка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

Коротко про дитячий денний табір у Києві

На цій сторінці зібрані дитячий денний табір, розташовані у Києві. Locator відомо про одна дитячий денний табір поряд з цим місцем серед яких Центр изучения иностранных языков Мир без границ , який розташований на вул. Левка Лук'яненка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячий денний табір.

 • Скільки Дитячий денний табір у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Дитячий денний табір.

 • Які Дитячий денний табір найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Дитячий денний табір у Києві: Центр изучения иностранных языков Мир без границ.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячий денний табір у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячий денний табір, перейдіть на сторінку Дитячий денний табір у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячий денний табір у Києві?

  Ціни на послуги Дитячий денний табір залежать від конкретної послуги і Дитячий денний табір. Locator.ua дає можливість всім Дитячий денний табір вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячий денний табір.

 • Послугами яких Дитячий денний табір у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячий денний табір, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр изучения иностранных языков Мир без границ.

 • Як зв'язатись з цими Дитячий денний табір?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячий денний табір ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячий денний табір у Києві

Дитячий денний табір за районами Києва:

  Дитячий денний табір за близькістю до метро:

  Мінська, Оболонь