• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Тахосервіс Bosch Дизель Сервіс
  вулиця Малинська, тел. 0 (50) 388-48... показати
  вулиця Малинська, 1, тел. +380(50)388-48-80 детальніше
  Тахосервіс Bosch Дизель Сервіс. Спеціалізація ремонт вантажних автомобілів. Діагностика і ремонт автомобілів Ман, Мерседес, Даф.Ремонт дизельних паливних систем. Ремонт дизельних форсунок і насосів...
 • ТОВ"УКР-ВАНТАЖ"
  вулиця Гната Хоткевича, тел. 0 (66) 779-12... показати
  вулиця Гната Хоткевича, 24, тел. +380(66)779-12-52 детальніше
  Вантажне СТО ТОВ"УКР-ВАНТАЖ" знаходиться у Києві, вулиця Гната Хоткевича. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Автосервис Вольво Украина
  Кільцева дорога, тел. 0 (44) 490-31... показати
  Кільцева дорога, 20/1а, тел. +380(44)490-31-11 детальніше
  Вантажне СТО Автосервис Вольво Украина знаходиться у Києві, Кільцева дорога. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • СТО Автобус +
  Київ, Радищева провулок, тел. 0 (67) 136-36... показати
  Київ, Радищева провулок, 3а, тел. +380(67)136-36-13 детальніше
  Вантажне СТО СТО Автобус + знаходиться у Києві, Радищева провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • СТО Инком Контракт
  вулиця Алма-Атинська, тел. 0 (44) 500-77... показати
  вулиця Алма-Атинська, 6, тел. +380(44)500-77-87 детальніше
  Вантажне СТО СТО Инком Контракт знаходиться у Києві, вулиця Алма-Атинська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

коротко про вантажне сто у Києві

На цій сторінці зібрані вантажне сто, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про п'ять вантажне сто поряд з цим місцем серед яких Тахосервіс Bosch Дизель Сервіс, ТОВ"УКР-ВАНТАЖ", Автосервис Вольво Украина та інші , які розташовані на вул. Малинська, вул. Гната Хоткевича, дор. Кільцева і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці вантажне сто.

 • Скільки Вантажне СТО у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 5 Вантажне СТО.

 • Які Вантажне СТО найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Вантажне СТО у Києві: Тахосервіс Bosch Дизель Сервіс, ТОВ"УКР-ВАНТАЖ", Автосервис Вольво Украина.

 • Де знаходиться найближчі від мене Вантажне СТО у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Вантажне СТО, перейдіть на сторінку Вантажне СТО у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Вантажне СТО у Києві?

  Ціни на послуги Вантажне СТО залежать від конкретної послуги і Вантажне СТО. Locator.ua дає можливість всім Вантажне СТО вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Вантажне СТО.

 • Послугами яких Вантажне СТО у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Вантажне СТО, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Тахосервіс Bosch Дизель Сервіс, ТОВ"УКР-ВАНТАЖ", Автосервис Вольво Украина.

 • Як зв'язатись з цими Вантажне СТО?

  Контакти для зв'язку з цими Вантажне СТО ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Вантажне СТО у Києві

Вантажне СТО за районами Києва:

Більше популярних послуг у рубриці:

ремонт автоелектрики, ручна мийка автомобіля, вантажний шиномонтаж, комп'ютерна діагностика двигуна, комп'ютерна діагностика автомобіля, портальна мийка автомобіля, ремонт редукторів, ремонт гальмівної системи, кузовний ремонт, ремонт форсунок, розвал-сходження