Locator Київ йога метро Видубичі йога метро Видубичі Київ

йога поряд метро Видубичі у Києві

1
 • Фитнес-клуб Sport Life

  метро Видубичі, вулиця Звіринецька, тел. 0 (44) 585-99... показати
  метро Видубичі, вулиця Звіринецька, 59, тел. +380(44)585-99-09 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-клуб Sport Life знаходиться у Києві, вулиця Звіринецька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про йога поряд метро Видубичі

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу йога, розташовані поряд метро Видубичі у Києві. . Locator відомо про одна такої організації поряд з цим місцем серед яких Фитнес-клуб Sport Life , який розташований на вул. Звіринецька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу йога.

 • Чи є і скільки организацій поряд метро Видубичі у Києві які надають послугу "йога"?

  Так, поряд метро Видубичі у Києві є 1 закладів які надають послугу "йога".

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "йога" поряд метро Видубичі у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу йога, перейдіть на сторінку послуги "йога поряд метро Видубичі у Києві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "йога" поряд метро Видубичі у Києві?

  Ціни на послугу "йога" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "йога поряд метро Видубичі у Києві".

 • Послугами яких поряд метро Видубичі у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Фитнес-клуб Sport Life.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

йога поряд метро Видубичі у Києві поряд

за станціями метро поряд:

йога у Києві

йога за районами Києва:

йога за близькістю до метро:

Академмістечко, Васильківська, Видубичі, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця, Деміївська, Дружби Народів, Житомирська, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Печерська, Позняки, Почайна, Святошино, Тараса Шевченка, Театральна, Університет, Харківська, Чернігівська, Шулявська