• Арт-студія Ліхтарик

  Київ, вулиця Бастіонна, тел. 0 (68) 270-70... показати
  Київ, вулиця Бастіонна, 5/13, тел. +380(68)270-70-86 детальніше
  Арт-студія “Ліхтарик” – це команда найкращих художників та гончарів і ми щодня створюємо творчу атмосферу для Вас! Для нас Ліхтарик – це промінь творчого натхнення серед буденності. В ритмі...

Коротко про гончарна майстерня у Києві

На цій сторінці зібрані гончарна майстерня, розташовані у Києві. Locator відомо про одна гончарна майстерня поряд з цим місцем серед яких Арт-студія Ліхтарик , який розташований на вул. Бастіонна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гончарна майстерня.

 • Скільки Гончарна майстерня у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Гончарна майстерня.

 • Які Гончарна майстерня найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Гончарна майстерня у Києві: Арт-студія Ліхтарик.

 • Де знаходиться найближчі від мене Гончарна майстерня у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гончарна майстерня, перейдіть на сторінку Гончарна майстерня у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гончарна майстерня у Києві?

  Ціни на послуги Гончарна майстерня залежать від конкретної послуги і Гончарна майстерня. Locator.ua дає можливість всім Гончарна майстерня вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гончарна майстерня.

 • Послугами яких Гончарна майстерня у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гончарна майстерня, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Арт-студія Ліхтарик.

 • Як зв'язатись з цими Гончарна майстерня?

  Контакти для зв'язку з цими Гончарна майстерня ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гончарна майстерня у Києві

Гончарна майстерня за районами Києва:

  Гончарна майстерня за близькістю до метро:

  Дружби Народів

  Більше популярних послуг у рубриці:

  майстер-клас з fashion ілюстрації, майстер-клас з розпису сумок та футболок, мастер-класс з кавового живопису, майстер-клас з ебру, майстер-клас з графіки, майстер-клас з писанкарства, груповий фітнес, майстер-клас з мозаїки, майстер-клас з fluid art, майстер-клас з петриківського розпису