• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медичний центр "Альтернатива"
  Київ, вулиця Некрасовська, тел. 0 (63) 227-42... показати
  Київ, вулиця Некрасовська, 3, тел. +380(63)227-42-42 детальніше
  Лікування хронічних захворювань для дорослих та дітей. Програма Детокс всього організму в стаціонарі, амбулаторно. Очищення кишківника, печінки, крові, лімфи Озонотерапія, протипаразитарні...
 • Клініка алергології AirDOC
  проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (44) 334-48... показати
  проспект Володимира Івасюка, 4а, тел. +380(44)334-48-48 детальніше
  Спеціалізована клініка алергології та імунології AirDOC - це команда алергологів, імунологів, педіатрів, пульмонологів, гастроентерологів, дерматологів, об'єднана спільною метою. Мета клініки –...

коротко про алергологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані алергологічна клініка, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві алергологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC , які розташовані на вул. Некрасовська, пр. Володимира Івасюка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці алергологічна клініка.

 • Скільки Алергологічна клініка у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Алергологічна клініка.

 • Які Алергологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Алергологічна клініка у Києві: Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC.

 • Де знаходиться найближчі від мене Алергологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Алергологічна клініка, перейдіть на сторінку Алергологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Алергологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Алергологічна клініка залежать від конкретної послуги і Алергологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Алергологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Алергологічна клініка.

 • Послугами яких Алергологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Алергологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC.

 • Як зв'язатись з цими Алергологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Алергологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Алергологічна клініка у Києві

Алергологічна клініка за районами Києва:

Алергологічна клініка за близькістю до метро:

Оболонь

Більше популярних послуг у рубриці:

реабілітолог, педіатр, гастроентерологія, гірудотерапевт (гірудолог), дерматолог, педіатрія, гастроентеролог, алерголог, масаж комірцевої зони, неврологія, дерматовенеролог, видалення папілом, кардіологія, консультація дерматолога, лікування епілепсії, плазмотерапія рук, ревматолог, алергологія, вертебролог, косметолог