• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медичний центр "Альтернатива"

  вулиця Некрасовська, тел. 0 (63) 227-42... показати
  вулиця Некрасовська, 3, тел. +380(63)227-42-42 детальніше
  Лікування хронічних захворювань для дорослих та дітей. Програма Детокс всього організму в стаціонарі, амбулаторно. Очищення кишківника, печінки, крові, лімфи Озонотерапія, протипаразитарні...
 • Клініка алергології AirDOC

  Київ, проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (44) 334-48... показати
  Київ, проспект Володимира Івасюка, 4а, тел. +380(44)334-48-48 детальніше
  Спеціалізована клініка алергології та імунології AirDOC - це команда алергологів, імунологів, педіатрів, пульмонологів, гастроентерологів, дерматологів, об'єднана спільною метою. Мета клініки –...

Коротко про алергологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані алергологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про дві алергологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC , які розташовані на вул. Некрасовська, пр. Володимира Івасюка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці алергологічна клініка.

 • Скільки Алергологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 2 Алергологічна клініка.

 • Які Алергологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Алергологічна клініка у Києві: Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC.

 • Де знаходиться найближчі від мене Алергологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Алергологічна клініка, перейдіть на сторінку Алергологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Алергологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Алергологічна клініка залежать від конкретної послуги і Алергологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Алергологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Алергологічна клініка.

 • Послугами яких Алергологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Алергологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медичний центр "Альтернатива", Клініка алергології AirDOC.

 • Як зв'язатись з цими Алергологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Алергологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Алергологічна клініка у Києві

Алергологічна клініка за районами Києва:

Алергологічна клініка за близькістю до метро:

Оболонь

Більше популярних послуг у рубриці:

алерголог, гастроентерологія, педіатр, гастроентеролог, педіатрія, видалення папілом, очищення шкіри, ін'єкційні процедури, гірудотерапевт (гірудолог), дієтолог, ендокринолог, остеопат, пульмонолог, лікування епілепсії, ревматолог, гомеопат, масаж комірцевої зони, плазмотерапія зони декольте, плазмотерапія обличчя, психолог, андролог, масажист, геронтолог, дитячий невролог , гомеопатія, плазмотерапія ніг, кардіолог, дитячий психолог, плазмотерапія шийного відділу, електрокардіограма (ЕКГ)