• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Шкіряна майстерня Івана Похваліна
  вулиця Олександра Довженка, тел. 0 (63) 753-39... показати
  вулиця Олександра Довженка, 3, тел. +380(63)753-39-99 детальніше
  Майстерня з пошиття шкіряних аксесуарів заснована в 2013 в Києві майстром Іваном Похваліна. Надаємо широкий вибір шкіряних гаманців, сумок та інших аксесуарів. Використовуємо натуральну шкіру...
 • Ательє з пошиття одягу
  вулиця Івана Пулюя, тел. 0 (96) 281-48... показати
  вулиця Івана Пулюя, 5, тел. +380(96)281-48-18 детальніше
  Наше ательє з пошиття та ремонту одягу в Києві пропонує Вам широкий асортимент послуг, причому ціни на всі види робіт в нашій майстерні з пошиття одягу в Києві традиційно радують наших клієнтів. У...
 • майстерня шкіргалантереї
  вулиця Юрія Іллєнка, тел. 0 (63) 065-66... показати
  вулиця Юрія Іллєнка, 6, тел. +380(63)065-66-13 детальніше
  Майстерня з ремонту та виготовленню виробів зі шкіри пропонує свої послуги: ремонт, пошиття сумок, рюкзаків, ременів,. Заміна фурнітури, встановлення декоративних зовнішніх і внутрішніх латок,...

коротко про шкіряні майстерні у Києві

На цій сторінці зібрані шкіряні майстерні, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про три шкіряні майстерні поряд з цим місцем серед яких Шкіряна майстерня Івана Похваліна, Ательє з пошиття одягу, майстерня шкіргалантереї , які розташовані на вул. Олександра Довженка, вул. Івана Пулюя, вул. Юрія Іллєнка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці шкіряні майстерні.

 • Скільки Шкіряні майстерні у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 3 Шкіряні майстерні.

 • Які Шкіряні майстерні найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Шкіряні майстерні у Києві: Шкіряна майстерня Івана Похваліна, Ательє з пошиття одягу, майстерня шкіргалантереї.

 • Де знаходиться найближчі від мене Шкіряні майстерні у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Шкіряні майстерні, перейдіть на сторінку Шкіряні майстерні у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Шкіряні майстерні у Києві?

  Ціни на послуги Шкіряні майстерні залежать від конкретної послуги і Шкіряні майстерні. Locator.ua дає можливість всім Шкіряні майстерні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Шкіряні майстерні.

 • Послугами яких Шкіряні майстерні у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Шкіряні майстерні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Шкіряна майстерня Івана Похваліна, Ательє з пошиття одягу, майстерня шкіргалантереї.

 • Як зв'язатись з цими Шкіряні майстерні?

  Контакти для зв'язку з цими Шкіряні майстерні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Шкіряні майстерні у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

пошиття одягу, шиття штор, перекроювання шкіряних курток, пошиття одягу з текстилю, пошиття весільних суконь, пошиття одягу з хутра, перешиття одягу, пошиття вечірніх суконь, пошив юбок, дизайн одягу, пошив костюмів, ремонт шкіряних виробів, вкорочення/підшив брюк, перекроювання шуб, ремонт одягу, пошиття дублянок, пошиття спецодягу на замовлення, ремонт хутряного одягу, пошив карнавальних костюмів, пошиття шуб, пошив брюк, ремонт шкіряного одягу, встановлення/заміна замків на одязі, перекроювання хутряних виробів, підгонка одягу по фігурі, перекроювання дублянок, пошиття одягу зі шкіри, одяг для вагітних, ремонт шуб, пошиття хутряних жилетів