• Ательє з пошиття одягу

  Київ, вулиця Івана Пулюя, тел. 0 (96) 281-48... показати
  Київ, вулиця Івана Пулюя, 5, тел. +380(96)281-48-18 детальніше
  Наше ательє з пошиття та ремонту одягу в Києві пропонує Вам широкий асортимент послуг, причому ціни на всі види робіт в нашій майстерні з пошиття одягу в Києві традиційно радують наших клієнтів. У...
 • Шкіряна майстерня Івана Похваліна

  Київ, вулиця Олександра Довженка, тел. 0 (63) 753-39... показати
  Київ, вулиця Олександра Довженка, 3, тел. +380(63)753-39-99 детальніше
  Майстерня з пошиття шкіряних аксесуарів заснована в 2013 в Києві майстром Іваном Похваліна. Надаємо широкий вибір шкіряних гаманців, сумок та інших аксесуарів. Використовуємо натуральну шкіру...
 • майстерня шкіргалантереї

  вулиця Юрія Іллєнка, тел. 0 (63) 065-66... показати
  вулиця Юрія Іллєнка, 6, тел. +380(63)065-66-13 детальніше
  Майстерня з ремонту та виготовленню виробів зі шкіри пропонує свої послуги: ремонт, пошиття сумок, рюкзаків, ременів,. Заміна фурнітури, встановлення декоративних зовнішніх і внутрішніх латок,...

Коротко про шкіряні майстерні у Києві

На цій сторінці зібрані шкіряні майстерні, розташовані у Києві. Locator відомо про три шкіряні майстерні поряд з цим місцем серед яких Ательє з пошиття одягу, Шкіряна майстерня Івана Похваліна, майстерня шкіргалантереї , які розташовані на вул. Івана Пулюя, вул. Олександра Довженка, вул. Юрія Іллєнка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці шкіряні майстерні.

 • Скільки Шкіряні майстерні у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 3 Шкіряні майстерні.

 • Які Шкіряні майстерні найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Шкіряні майстерні у Києві: Ательє з пошиття одягу, Шкіряна майстерня Івана Похваліна, майстерня шкіргалантереї.

 • Де знаходиться найближчі від мене Шкіряні майстерні у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Шкіряні майстерні, перейдіть на сторінку Шкіряні майстерні у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Шкіряні майстерні у Києві?

  Ціни на послуги Шкіряні майстерні залежать від конкретної послуги і Шкіряні майстерні. Locator.ua дає можливість всім Шкіряні майстерні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Шкіряні майстерні.

 • Послугами яких Шкіряні майстерні у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Шкіряні майстерні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ательє з пошиття одягу, Шкіряна майстерня Івана Похваліна, майстерня шкіргалантереї.

 • Як зв'язатись з цими Шкіряні майстерні?

  Контакти для зв'язку з цими Шкіряні майстерні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Шкіряні майстерні у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

ремонт хутряного одягу, пошив карнавальних костюмів, пошиття шуб, пошив брюк, ремонт шкіряного одягу, встановлення/заміна замків на одязі, перекроювання хутряних виробів, перекроювання дублянок, підгонка одягу по фігурі, пошиття одягу зі шкіри, одяг для вагітних, ремонт шуб, пошиття хутряних жилетів, пошиття суконь, вишивка на одязі, ремонт хутряних виробів, пошиття хутряних виробів, пошиття шкіряних курток, пошиття одягу з трикотажу, пошиття верхнього одягу, пошиття одягу, шиття штор, перекроювання шкіряних курток, пошиття весільних суконь, пошиття одягу з текстилю, пошиття одягу з хутра, перешиття одягу, пошиття вечірніх суконь, дизайн одягу, пошив юбок