Locator Київ йога метро Нивки йога метро Нивки Київ

йога поряд метро Нивки у Києві

2
 • Спортивный клуб Фитнес олимп

  вулиця Кулібіна, тел. 0 (44) 422-42... показати
  вулиця Кулібіна, 11, тел. +380(44)422-42-18 детальніше

  йогаціна невідома

  Спортивный клуб Фитнес олимп знаходиться у Києві, вулиця Кулібіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Фитнес-клуб Спрут-фитнес

  вулиця Черняховського, тел. 0 (44) 332-05... показати
  вулиця Черняховського, 12, тел. +380(44)332-05-83 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-клуб Спрут-фитнес знаходиться у Києві, вулиця Черняховського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.

Коротко про йога поряд метро Нивки

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу йога, розташовані поряд метро Нивки у Києві. . Locator відомо про дві таких організацій поряд з цим місцем серед яких Спортивный клуб Фитнес олимп, Фитнес-клуб Спрут-фитнес , які розташовані на вул. Кулібіна, вул. Черняховського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу йога.

 • Чи є і скільки организацій поряд метро Нивки у Києві які надають послугу "йога"?

  Так, поряд метро Нивки у Києві є 2 закладів які надають послугу "йога".

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "йога" поряд метро Нивки у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу йога, перейдіть на сторінку послуги "йога поряд метро Нивки у Києві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "йога" поряд метро Нивки у Києві?

  Ціни на послугу "йога" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "йога поряд метро Нивки у Києві".

 • Послугами яких поряд метро Нивки у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивный клуб Фитнес олимп, Фитнес-клуб Спрут-фитнес.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

йога поряд метро Нивки у Києві поряд

за районами поряд:

за станціями метро поряд:

йога у Києві

йога за районами Києва:

йога за близькістю до метро:

Академмістечко, Васильківська, Видубичі, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця, Деміївська, Дружби Народів, Житомирська, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Печерська, Позняки, Почайна, Святошино, Тараса Шевченка, Театральна, Університет, Харківська, Чернігівська, Шулявська