Locator Київ Прогулянки на яхтах, катерахПрогулянки на яхтах, катерах Київ

Прогулянки на яхтах, катерах у Києві

1
 • Sparkling Boats

  Набережне шосе, тел. 0 (98) 695-71... показати
  Набережне шосе, 11, тел. +380(98)695-71-97 детальніше
  Запрошуємо на авторські прогулянки на яхті або катері по Дніпру в Києві з шампанським Романтичні побачення, веселі дівич-вечори, яскраві зустрічі з друзями або розмірені сімейні прогулянки на яхті...

Коротко про прогулянки на яхтах, катерах у Києві

На цій сторінці зібрані прогулянки на яхтах, катерах, розташовані у Києві. Locator відомо про одна прогулянки на яхтах, катерах поряд з цим місцем серед яких Sparkling Boats , який розташований на ш. Набережне. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці прогулянки на яхтах, катерах.

 • Скільки Прогулянки на яхтах, катерах у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Прогулянки на яхтах, катерах.

 • Які Прогулянки на яхтах, катерах найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Прогулянки на яхтах, катерах у Києві: Sparkling Boats.

 • Де знаходиться найближчі від мене Прогулянки на яхтах, катерах у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Прогулянки на яхтах, катерах, перейдіть на сторінку Прогулянки на яхтах, катерах у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Прогулянки на яхтах, катерах у Києві?

  Ціни на послуги Прогулянки на яхтах, катерах залежать від конкретної послуги і Прогулянки на яхтах, катерах. Locator.ua дає можливість всім Прогулянки на яхтах, катерах вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Прогулянки на яхтах, катерах.

 • Послугами яких Прогулянки на яхтах, катерах у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Прогулянки на яхтах, катерах, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Sparkling Boats.

 • Як зв'язатись з цими Прогулянки на яхтах, катерах?

  Контакти для зв'язку з цими Прогулянки на яхтах, катерах ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Прогулянки на яхтах, катерах у Києві

Прогулянки на яхтах, катерах за районами Києва:

  Прогулянки на яхтах, катерах за близькістю до метро:

  Дніпро