Дієтологічна клініка у Києві

1
 • Центр диетологии и омоложения

  вулиця Богдана Гаврилишина, тел. 0 (67) 627-72... показати
  вулиця Богдана Гаврилишина, 7, тел. +380(67)627-72-10 детальніше
  Дієтологічна клініка Центр диетологии и омоложения знаходиться у Києві, вулиця Богдана Гаврилишина. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:00.

Коротко про дієтологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані дієтологічна клініка, розташовані у Києві. Locator відомо про одна дієтологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Центр диетологии и омоложения , який розташований на вул. Богдана Гаврилишина. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дієтологічна клініка.

 • Скільки Дієтологічна клініка у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 1 Дієтологічна клініка.

 • Які Дієтологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Дієтологічна клініка у Києві: Центр диетологии и омоложения.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дієтологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дієтологічна клініка, перейдіть на сторінку Дієтологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дієтологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Дієтологічна клініка залежать від конкретної послуги і Дієтологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Дієтологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дієтологічна клініка.

 • Послугами яких Дієтологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дієтологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр диетологии и омоложения.

 • Як зв'язатись з цими Дієтологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Дієтологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дієтологічна клініка у Києві

Дієтологічна клініка за районами Києва:

  Дієтологічна клініка за близькістю до метро:

  Політехнічний інститут