Locator Київ йога метро Мінська йога метро Мінська Київ

йога поряд метро Мінська у Києві

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Спортивно-оздоровительный клуб FitnessClass

  метро Мінська, вулиця Левка Лук'яненка, тел. 0 (44) 536-19... показати
  метро Мінська, вулиця Левка Лук\'яненка, 13а, тел. +380(44)536-19-25 детальніше

  йогаціна невідома

  Спортивно-оздоровительный клуб FitnessClass знаходиться у Києві, вулиця Левка Лук'яненка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 22:00.
 • Фитнес-клуб Sport Life

  метро Мінська, проспект Оболонський, тел. 0 (44) 222-42... показати
  метро Мінська, проспект Оболонський, 21б, тел. +380(44)222-42-22 детальніше

  йогаціна невідома

  Фитнес-клуб Sport Life знаходиться у Києві, проспект Оболонський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про йога поряд метро Мінська

На цій сторінці зібрані всі организації які надають послугу йога, розташовані поряд метро Мінська у Києві. . Locator відомо про дві таких організацій поряд з цим місцем серед яких Спортивно-оздоровительный клуб FitnessClass, Фитнес-клуб Sport Life , які розташовані на вул. Левка Лук'яненка, пр. Оболонський. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про організації, які надають послугу йога.

 • Чи є і скільки организацій поряд метро Мінська у Києві які надають послугу "йога"?

  Так, поряд метро Мінська у Києві є 2 закладів які надають послугу "йога".

 • Де знаходиться найближчі від мене заклади, які надають послугу "йога" поряд метро Мінська у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас організації, які надають послугу йога, перейдіть на сторінку послуги "йога поряд метро Мінська у Києві" і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послугу "йога" поряд метро Мінська у Києві?

  Ціни на послугу "йога" залежать від конкретного закладу, який надає цю послугу. Locator.ua дає можливість всім організаціям вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись детальніше, перейдіть на сторінку "йога поряд метро Мінська у Києві".

 • Послугами яких поряд метро Мінська у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до , які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивно-оздоровительный клуб FitnessClass, Фитнес-клуб Sport Life.

 • Як зв'язатись з цими ?

  Контакти для зв'язку з цими ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

йога поряд метро Мінська у Києві поряд

за станціями метро поряд:

йога у Києві

йога за районами Києва:

йога за близькістю до метро:

Академмістечко, Васильківська, Видубичі, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця, Деміївська, Дружби Народів, Житомирська, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Печерська, Позняки, Почайна, Святошино, Тараса Шевченка, Театральна, Університет, Харківська, Чернігівська, Шулявська