Locator Київ Ветеринарні клініки метро Оболонь Ветеринарні клініки метро Оболонь Київ

Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві

8
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ветеринарна клініка Зоолюкс 8 філій у Київ

  проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (44) 228-98... показати
  проспект Володимира Івасюка, 2д, тел. +380(44)228-98-38 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарна клініка Зоолюкс знаходиться у Києві, проспект Володимира Івасюка. Також у цієї організації є ще 8 філій. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарная клиника доктора Бугаева

  вулиця Йорданська, тел. 0 (44) 426-47... показати
  вулиця Йорданська, 6, тел. +380(44)426-47-78 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника доктора Бугаева знаходиться у Києві, вулиця Йорданська. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • ВетСітіПетс

  вулиця Маршала Малиновського, тел. 0 (68) 240-02... показати
  вулиця Маршала Малиновського, 5б, тел. +380(68)240-02-03 детальніше
  Ласкаво просимо у VetCityPets - дружню ветеринарну клініку, в якій до кожного чотирилапого пацієнта відносяться, як до члена сім'ї! Ми створили всі умови, щоб Ви і Ваш вихованець відчули себе...
 • Ветеринарный лечебно-диагностический центр Белецких

  метро Оболонь, вулиця Олександра Архипенка, тел. 0 (97) 757-02... показати
  метро Оболонь, вулиця Олександра Архипенка, 3, тел. +380(97)757-02-57 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарный лечебно-диагностический центр Белецких знаходиться у Києві, вулиця Олександра Архипенка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • А-Вет

  проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (67) 537-10... показати
  проспект Володимира Івасюка, 8, тел. +380(67)537-10-00 детальніше
  Цілодобова ветеринарна допомога Стрес для тварин є дуже небезпечним, тому ми створили для ваших улюбленців максимально комфортні умови перебування в нашій клініці. Принцип нашої роботи:...
 • Центр Сучасної Ветеринарної Медицини 7 філій у Київ

  проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (44) 464-77... показати
  проспект Володимира Івасюка, 12, тел. +380(44)464-77-99 детальніше
  Ветеринарні клініки Центр Сучасної Ветеринарної Медицини знаходиться у Києві, проспект Володимира Івасюка. Також у цієї організації є ще 7 філій. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Центр современной ветеринарной медицины 7 філій у Київ

  проспект Володимира Івасюка, тел. 0 (44) 426-77... показати
  проспект Володимира Івасюка, 27, тел. +380(44)426-77-26 детальніше
  Ветеринарні клініки Центр современной ветеринарной медицины знаходиться у Києві, проспект Володимира Івасюка. Також у цієї організації є ще 7 філій. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарная клиника Алден-Вет 10 філій у Київ

  вулиця Маршала Малиновського, тел. 0 (44) 224-59... показати
  вулиця Маршала Малиновського, 34, тел. +380(44)224-59-00 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника Алден-Вет знаходиться у Києві, вулиця Маршала Малиновського. Також у цієї організації є ще 10 філій. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Алден Вет

  вулиця Приозерна, тел.
  вулиця Приозерна, 12а, тел. детальніше
  Ветеринарні клініки Алден Вет знаходиться у Києві, вулиця Приозерна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про ветеринарні клініки поряд метро Оболонь

На цій сторінці зібрані ветеринарні клініки, розташовані поряд метро Оболонь у Києві. . Locator відомо про вісім ветеринарні клініки поряд з цим місцем серед яких Ветеринарна клініка Зоолюкс, Ветеринарная клиника доктора Бугаева, ВетСітіПетс та інші , які розташовані на пр. Володимира Івасюка, вул. Йорданська, вул. Маршала Малиновського і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарні клініки.

 • Чи є і скільки Ветеринарні клініки працюють поряд метро Оболонь у Києві?

  Так, поряд метро Оболонь у Києві є Ветеринарні клініки. За даним Locator тут ведуть діяльність 8 Ветеринарні клініки.

 • Які Ветеринарні клініки найкращі поряд метро Оболонь у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві: Ветеринарна клініка Зоолюкс, Ветеринарная клиника доктора Бугаева, ВетСітіПетс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарні клініки, перейдіть на сторінку Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві?

  Ціни на послуги Ветеринарні клініки залежать від конкретної послуги і Ветеринарні клініки. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарні клініки.

 • Послугами яких Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ветеринарна клініка Зоолюкс, Ветеринарная клиника доктора Бугаева, ВетСітіПетс.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарні клініки поряд метро Оболонь у Києві поряд

за станціями метро поряд:

Ветеринарні клініки у Києві

Ветеринарні клініки за районами Києва:

Ветеринарні клініки за близькістю до метро:

Академмістечко, Берестейська, Бориспільська, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Дружби Народів, Житомирська, Іподром, Контрактова площа, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Площа Льва Толстого, Позняки, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Харківська, Чернігівська, Шулявська

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар-хірург, стрижка тварин, ветеринар-акушер/гінеколог, готель для тварин, груммінг тварин, ветеринар-стоматолог, ортопедія, УЗД органів черевної порожнини тваринам, ветеринар-онколог, обрізання клюва, ветеринарія, УЗД, видача довідок та сертифікатів про тварин, первинний огляд ветеринаром, рентген, эхо серця коту, кішці, ветеринар-реаниматолог, виклик ветеринара додому, ультразвукова чистка зубів тваринам, готель для собак, консультація ветеринара, продаж товарів, Вакцинація собак Nobivak DHPPI + LR, ветеринар-кардіолог, ветеринар-дерматолог/аллерголог, готель для котів, видалення зубів тваринам, усипляння тварин, лабораторні дослідження, эхо серця собаці