Locator Київ Ветеринарні клінікиПечерський район Ветеринарні клініки Печерський район Київ

Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві

5
фільтр: цілодобово
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Енімал Клінік 1 філій у Київ

  бульвар Марії Приймаченко, тел. 0 (44) 344-15... показати
  бульвар Марії Приймаченко, 10/36, тел. +380(44)344-15-93 детальніше
  Ветеринарні клініки Енімал Клінік знаходиться у Києві, бульвар Марії Приймаченко. Також у цієї організації є ще 1 філій.
 • Ветдопомога на Печерську

  вулиця Професора Підвисоцького, тел. 0 (44) 286-38... показати
  вулиця Професора Підвисоцького, 14, тел. +380(44)286-38-16 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветдопомога на Печерську знаходиться у Києві, вулиця Професора Підвисоцького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 19:00.
 • Центр охраны здоровья животных в городе Киеве клиника ветеринарной медицины Печерского района

  вулиця Михайла Бойчука, тел. 0 (44) 285-57... показати
  вулиця Михайла Бойчука, 34б, тел. +380(44)285-57-51 детальніше
  Ветеринарні клініки Центр охраны здоровья животных в городе Киеве клиника ветеринарной медицины Печерского района знаходиться у Києві, вулиця Михайла Бойчука. Сьогодні ця організація працює цілодобо
 • Салон для животных Добродий

  Крутий узвіз, тел. 0 (44) 244-90... показати
  Крутий узвіз, 4, тел. +380(44)244-90-00 детальніше
  Ветеринарні клініки Салон для животных Добродий знаходиться у Києві, Крутий узвіз. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарная клиника iVet на Печерске

  бульвар Миколи Міхновського, тел. 0 (44) 331-31... показати
  бульвар Миколи Міхновського, 16, тел. +380(44)331-31-01 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника iVet на Печерске знаходиться у Києві, бульвар Миколи Міхновського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

Коротко про ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві

На цій сторінці зібрані ветеринарні клініки, розташовані у Печерському районі у Києві. . Locator відомо про п'ять ветеринарні клініки поряд з цим місцем серед яких Енімал Клінік, Ветдопомога на Печерську, Центр охраны здоровья животных в городе Киеве клиника ветеринарной медицины Печерского района та інші , які розташовані на бул. Марії Приймаченко, вул. Професора Підвисоцького, вул. Михайла Бойчука і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарні клініки.

 • Чи є і скільки Ветеринарні клініки працюють у Печерському районі у Києві?

  Так, у Печерському районі у Києві є Ветеринарні клініки. За даним Locator тут ведуть діяльність 5 Ветеринарні клініки.

 • Які Ветеринарні клініки найкращі у Печерському районі у Києві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарні клініки, перейдіть на сторінку Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві?

  Ціни на послуги Ветеринарні клініки залежать від конкретної послуги і Ветеринарні клініки. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарні клініки.

 • Послугами яких Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Енімал Клінік, Ветдопомога на Печерську, Центр охраны здоровья животных в городе Киеве клиника ветеринарной медицины Печерского района.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарні клініки у Печерському районі у Києві поряд

Ветеринарні клініки у Києві

Ветеринарні клініки за районами Києва:

Ветеринарні клініки за близькістю до метро:

Академмістечко, Берестейська, Бориспільська, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Дружби Народів, Житомирська, Іподром, Контрактова площа, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Площа Льва Толстого, Позняки, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Харківська, Чернігівська, Шулявська

Більше популярних послуг у рубриці:

обробка від паразитів, ветеринар-ендокринолог, видача довідок та сертифікатів про тварин, усипляння тварин, ветеринар-хірург, ветеринар-стоматолог, ветеринар-дерматолог/аллерголог, ветеринар-гомеопат, обрізання клюва, ветеринар-дієтолог, ветеринар-онколог, ветеринар-акушер/гінеколог, ветеринар-офтальмолог, зоотаксі, груммінг тварин, ветеринар-анестезіолог, ветеринар-реаниматолог, стрижка тварин, кремація тварин, ветеринар-кардіолог, фото тварин, ветеринар