• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клиника Ветдент - сервис ветеринарной стоматологии

  вулиця Антоновича, тел. 0 (99) 216-03... показати
  вулиця Антоновича, 32, тел. +380(99)216-03-78 детальніше
  Ветеринарні клініки Клиника Ветдент - сервис ветеринарной стоматологии знаходиться у Києві, вулиця Антоновича. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Салон Glampets

  метро Олімпійська, вулиця Антоновича, тел. 0 (44) 289-19... показати
  метро Олімпійська, вулиця Антоновича, 32, тел. +380(44)289-19-99 детальніше
  Ветеринарні клініки Салон Glampets знаходиться у Києві, вулиця Антоновича. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Ветеринарная клиника Большая Медведица 3 філій у Київ

  метро Олімпійська, вулиця Казимира Малевича, тел. 0 (44) 522-87... показати
  метро Олімпійська, вулиця Казимира Малевича, 53, тел. +380(44)522-87-07 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника Большая Медведица знаходиться у Києві, вулиця Казимира Малевича. Також у цієї організації є ще 3 філій. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська

На цій сторінці зібрані ветеринарні клініки, розташовані поряд метро Олімпійська у Києві. . Locator відомо про три ветеринарні клініки поряд з цим місцем серед яких Клиника Ветдент - сервис ветеринарной стоматологии, Салон Glampets, Ветеринарная клиника Большая Медведица , які розташовані на вул. Антоновича, вул. Казимира Малевича. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарні клініки.

 • Чи є і скільки Ветеринарні клініки працюють поряд метро Олімпійська у Києві?

  Так, поряд метро Олімпійська у Києві є Ветеринарні клініки. За даним Locator тут ведуть діяльність 3 Ветеринарні клініки.

 • Які Ветеринарні клініки найкращі поряд метро Олімпійська у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві: Клиника Ветдент - сервис ветеринарной стоматологии, Салон Glampets, Ветеринарная клиника Большая Медведица.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарні клініки, перейдіть на сторінку Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві?

  Ціни на послуги Ветеринарні клініки залежать від конкретної послуги і Ветеринарні клініки. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарні клініки.

 • Послугами яких Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клиника Ветдент - сервис ветеринарной стоматологии, Салон Glampets, Ветеринарная клиника Большая Медведица.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарні клініки поряд метро Олімпійська у Києві поряд

за районами поряд:

Ветеринарні клініки у Києві

Ветеринарні клініки за районами Києва:

Ветеринарні клініки за близькістю до метро:

Академмістечко, Берестейська, Бориспільська, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Дружби Народів, Житомирська, Іподром, Контрактова площа, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Площа Льва Толстого, Позняки, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Харківська, Чернігівська, Шулявська

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар-анестезіолог, ветеринар-онколог, груммінг тварин, ветеринар-кардіолог, стрижка тварин, чіпування, ветеринар, ветеринар-реаниматолог, обробка від паразитів, ветеринар-хірург, видача довідок та сертифікатів про тварин, усипляння тварин, ветеринар-дерматолог/аллерголог, ветеринар-ендокринолог, кастрація/стерилізація тварин, ветеринар-дієтолог, готель для тварин, обрізання клюва