Locator Київ Ветеринарні клініки метро Лівобережна Ветеринарні клініки метро Лівобережна Київ

Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві

3
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ветеринарная клиника Wild animals

  вулиця Челябінська, тел. 0 (44) 362-61... показати
  вулиця Челябінська, 13, тел. +380(44)362-61-59 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника Wild animals знаходиться у Києві, вулиця Челябінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • 2ЛайВет

  вулиця Митрополита Андрея Шептицького, тел. 0 (93) 140-68... показати
  вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 22, тел. +380(93)140-68-56 детальніше
  Ветеринарні клініки 2ЛайВет знаходиться у Києві, вулиця Митрополита Андрея Шептицького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Ветеринарная клиника УниВет

  метро Лівобережна, вулиця Микільсько-Слобідська, тел. 0 (44) 517-35... показати
  метро Лівобережна, вулиця Микільсько-Слобідська, 6е, тел. +380(44)517-35-09 детальніше
  Ветеринарні клініки Ветеринарная клиника УниВет знаходиться у Києві, вулиця Микільсько-Слобідська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

Коротко про ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна

На цій сторінці зібрані ветеринарні клініки, розташовані поряд метро Лівобережна у Києві. . Locator відомо про три ветеринарні клініки поряд з цим місцем серед яких Ветеринарная клиника Wild animals, 2ЛайВет, Ветеринарная клиника УниВет , які розташовані на вул. Челябінська, вул. Митрополита Андрея Шептицького, вул. Микільсько-Слобідська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарні клініки.

 • Чи є і скільки Ветеринарні клініки працюють поряд метро Лівобережна у Києві?

  Так, поряд метро Лівобережна у Києві є Ветеринарні клініки. За даним Locator тут ведуть діяльність 3 Ветеринарні клініки.

 • Які Ветеринарні клініки найкращі поряд метро Лівобережна у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві: Ветеринарная клиника Wild animals, 2ЛайВет, Ветеринарная клиника УниВет.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарні клініки, перейдіть на сторінку Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві?

  Ціни на послуги Ветеринарні клініки залежать від конкретної послуги і Ветеринарні клініки. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарні клініки.

 • Послугами яких Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ветеринарная клиника Wild animals, 2ЛайВет, Ветеринарная клиника УниВет.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарні клініки поряд метро Лівобережна у Києві поряд

за станціями метро поряд:

Ветеринарні клініки у Києві

Ветеринарні клініки за районами Києва:

Ветеринарні клініки за близькістю до метро:

Академмістечко, Берестейська, Бориспільська, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Дружби Народів, Житомирська, Іподром, Контрактова площа, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Площа Льва Толстого, Позняки, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Харківська, Чернігівська, Шулявська

Більше популярних послуг у рубриці:

кесарів розтин собакам, ветеринар, ветеринар-реаниматолог, груммінг тварин, усипляння тварин, стерилізація кішки, діагностична клініка, Вакцинація кішок Фелоцел-4+ Defensor, ультразвукова чистка зубів собакам, стрижка собак, ветеринар-хірург, виклик ветеринара додому, ультразвукова чистка зубів тваринам, видалення новоутворень шкіри тваринам, видалення молочних зубів у цуценят, киснева терапія тваринам, ветеринар-дерматолог/аллерголог, ветеринар-ендокринолог, вакцинація Нобівак Tricat, обрізання клюва, кастрація кота, ушивание гриж собакам і котам, первинний огляд ветеринаром, стрижка котів, ветеринар-дієтолог, консультація ветеринара, кесарів розтин кішкам, вакцинація тхірів Nobivak DHPPI + LR, родоспоможіння, ветеринар-акушер/гінеколог