• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina"
  Київ, проспект Соборності, тел. 0 (98) 582-66... показати
  Київ, проспект Соборності, 6, тел. 0(98)582-66-91 детальніше
  Курси крою та шиття Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina" знаходиться у Києві, проспект Соборності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:30.

коротко про курси крою та шиття у Києві

На цій сторінці зібрані курси крою та шиття, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про одна курси крою та шиття поряд з цим місцем серед яких Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina" , який розташований на пр. Соборності. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці курси крою та шиття.

 • Скільки Курси крою та шиття у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 1 Курси крою та шиття.

 • Де знаходиться найближчі від мене Курси крою та шиття у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Курси крою та шиття, перейдіть на сторінку Курси крою та шиття у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Курси крою та шиття у Києві?

  Ціни на послуги Курси крою та шиття залежать від конкретної послуги і Курси крою та шиття. Locator.ua дає можливість всім Курси крою та шиття вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Курси крою та шиття.

 • Послугами яких Курси крою та шиття у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Курси крою та шиття, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ательє пошиття та ремонту одягу "Vikilina".

 • Як зв'язатись з цими Курси крою та шиття?

  Контакти для зв'язку з цими Курси крою та шиття ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Курси крою та шиття у Києві

Курси крою та шиття за районами Києва:

  Курси крою та шиття за близькістю до метро:

  Дарниця

  Більше популярних послуг у рубриці:

  ремонт одягу, пошиття шкіряних курток, пошиття одягу, ремонт шуб, швачка, послуги швачки, пошиття хутряних виробів, пошиття хутряних жилетів, пошиття дублянок, пошиття шуб, ремонт шкіряної одежі