• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клініка сучасної ревматології
  Київ, вулиця Спаська, тел. 0 (44) 339-59... показати
  Київ, вулиця Спаська, 5, тел. 0(44)339-59-89 детальніше
  Багаторічний досвід клінічної работи наших ревматологів у поєднанні з методами сучасної лабораторної діагностики та інструментальними дослідженням (УЗД, МРТ, КТ, рентгеноденситометрія та інші)...
 • Сулейманов М. З.
  Київ, проспект Валерія Лобановського, тел. 0 (95) 527-05... показати
  Київ, проспект Валерія Лобановського, 37, тел. 0(95)527-05-28 детальніше
  Неврологічна клініка Сулейманов М. З. знаходиться у Києві, проспект Валерія Лобановського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • time+
  Київ, вулиця Джона Маккейна, тел. (800) 339-72... показати
  Київ, вулиця Джона Маккейна, 26, тел. 800)339-729 детальніше
  Клініка «Тайм+» вже понад двадцять років займається консервативним лікуванням суглобів, хребта та нервової системи. Основні акценти зроблені на методиках, які допомагають швидко позбавитись болі за...
 • Центр лечения позвоночника Амбулатория спины
  вулиця Маршала Малиновського, тел. 0 (44) 223-55... показати
  вулиця Маршала Малиновського, 12, тел. 0(44)223-55-62 детальніше
  Неврологічна клініка Центр лечения позвоночника Амбулатория спины знаходиться у Києві, вулиця Маршала Малиновського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:30.
 • Центр клінічної неврології та нейрореабілітації DNC
  бульвар Лесі Українки, тел. 0 (50) 927-82... показати
  бульвар Лесі Українки, 7б, тел. 0(50)927-82-52 детальніше
  Центр клінічної неврології та нейрореабілітації У Центрі DNC проходять відновлювальне лікування пацієнти із захворюваннями головного і спинного мозку, периферичних нервів різної етіології (травми,...
 • Неврологическая клиника доктора Яценко
  вулиця Академіка Богомольця, тел. 0 (44) 256-20... показати
  вулиця Академіка Богомольця, 4, тел. 0(44)256-20-32 детальніше
  Неврологічна клініка Неврологическая клиника доктора Яценко знаходиться у Києві, вулиця Академіка Богомольця. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Институт вертебрологии и реабилитации
  Київ, вулиця Григорія Андрющенка, тел. 0 (44) 224-43... показати
  Київ, вулиця Григорія Андрющенка, 7/19, тел. 0(44)224-43-29 детальніше
  Неврологічна клініка Институт вертебрологии и реабилитации знаходиться у Києві, вулиця Григорія Андрющенка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Институт нейрохирургии им. А.П. Ромоданова НАМН Украины
  Київ, вулиця Платона Майбороди, тел. 0 (44) 483-94... показати
  Київ, вулиця Платона Майбороди, 32, тел. 0(44)483-94-13 детальніше
  Неврологічна клініка Институт нейрохирургии им. А.П. Ромоданова НАМН Украины знаходиться у Києві, вулиця Платона Майбороди. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:45 до 16:00.
 • Клиника современной неврологии Аксимед
  Київ, вулиця Ованеса Туманяна, тел. 0 (44) 390-00... показати
  Київ, вулиця Ованеса Туманяна, 3, тел. 0(44)390-00-55 детальніше
  Неврологічна клініка Клиника современной неврологии Аксимед знаходиться у Києві, вулиця Ованеса Туманяна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

коротко про неврологічна клініка у Києві

Неврологічні клініки у Києві займаються діагностуванням та лікуванням дисфункції нервової системи організму людини, усуненням причин виникнення та прогресування нервових патологій. Неврологічні центри у Києві надають допомогу при первинному ураженні нервової системи, наприклад, при інсульті, або вторинному, коли периферичний відділ страждає внаслідок захворювань дихальної системи, сечовидільного тракту, цукрового діабету, здавлювання нервових окончній.

За якою допомогою можна звертатись у неврологічні клініки у Києві
Клініки неврології надають допомогу пацієнтам, у яких є проблеми зі сном, періоди втрати свідомості, тремор рук, хиткість ходи, судоми, розлад чутливої ​​або функції, оніміння кінцівок, зниження уваги, часті запаморочення, зміна мовної або зорової функції.

Клініки неврології у Києві займаються лікуванням неврологічних ускладнень черепно-мозкової травми, інсультів, постінсультних наслідків, невритів, нетримання сечі, епілепсії, нейроциркуляторна дистонія. Також необхідно відзначити, що неврологи консультують пацієнтів з неврологічними дефіцитами, які можуть бути обумовлені ураженням системи наркотичними, і іншими психотропними засобами.

З метою лікування лікарі в сучасних неврологічних клініках у Києві застосовують сучасні методики. Кваліфікація фахівців в таких клініках регулярно підвищується на семінарах, міжнародних конференціях і стажуваннях в провідних клініках світу. Обмін досвідом і новими знаннями дозволяють лікувати пацієнтів більш ефективно. Новітнє медичне обладнання дозволяє точно діагностувати патологію і виявити вогнище на початковій стадії розвитку. З такого методу діагностики як магнітно-резонансноя томографія вдається вивчати м'які тканини, судини, опорно-руховий апарат виявляючи поширеність ураження.

Locator.ua відомо про 9 неврологічних клініках% location%. Серед них Клініка сучасної ревматології, Сулейманов М. З., time+, які знаходяться на вул. Спаська, пр. Валерія Лобановського, вул. Джона Маккейна.

 • Скільки Неврологічна клініка у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 9 Неврологічна клініка.

 • Які Неврологічна клініка найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Неврологічна клініка у Києві: Клініка сучасної ревматології, Сулейманов М. З., time+.

 • Де знаходиться найближчі від мене Неврологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Неврологічна клініка, перейдіть на сторінку Неврологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Неврологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Неврологічна клініка залежать від конкретної послуги і Неврологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Неврологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Неврологічна клініка.

 • Послугами яких Неврологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Неврологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клініка сучасної ревматології, Сулейманов М. З., time+.

 • Як зв'язатись з цими Неврологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Неврологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Неврологічна клініка у Києві

Неврологічна клініка за районами Києва:

Неврологічна клініка за близькістю до метро:

Дружби Народів, Кловська, Контрактова площа, Лівобережна, Лук'янівська, Оболонь

Більше популярних послуг у рубриці:

мануальний терапевт, ревматолог, УЗД, фізіотерапія та ЛФК, онколог, травматологія, психотерапевт, рентгенолог, дерматологія, медичні довідки, Безкоштовний Wi-Fi, електронейроміографія (ЕНМГ), ендоскопія, анестезіолог-реаніматолог, терапевтичні послуги, ортопед, виїзд додому, рентген, оторіноларінгологія, кардіологія