• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клиника хрономедицины "Резонанс"
  бульвар Лесі Українки, тел. 0 (95) 218-54... показати
  бульвар Лесі Українки, 26б, тел. 0(95)218-54-44 детальніше
  Дерматовенерологічна клініка Клиника хрономедицины "Резонанс" знаходиться у Києві, бульвар Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • "Медікол" Лікар дерматовенеролог
  вулиця Івана Франка, тел. 0 (97) 366-95... показати
  вулиця Івана Франка, 8а, тел. 0(97)366-95-89 детальніше
  Дерматовенерологічна клініка "Медікол" Лікар дерматовенеролог знаходиться у Києві, вулиця Івана Франка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

коротко про дерматовенерологічна клініка у Києві

На цій сторінці зібрані дерматовенерологічна клініка, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві дерматовенерологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Клиника хрономедицины "Резонанс", "Медікол" Лікар дерматовенеролог , які розташовані на бул. Лесі Українки, вул. Івана Франка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дерматовенерологічна клініка.

 • Скільки Дерматовенерологічна клініка у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Дерматовенерологічна клініка.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дерматовенерологічна клініка у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дерматовенерологічна клініка, перейдіть на сторінку Дерматовенерологічна клініка у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дерматовенерологічна клініка у Києві?

  Ціни на послуги Дерматовенерологічна клініка залежать від конкретної послуги і Дерматовенерологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Дерматовенерологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Дерматовенерологічна клініка.

 • Послугами яких Дерматовенерологічна клініка у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дерматовенерологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клиника хрономедицины "Резонанс", "Медікол" Лікар дерматовенеролог.

 • Як зв'язатись з цими Дерматовенерологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Дерматовенерологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дерматовенерологічна клініка у Києві

Дерматовенерологічна клініка за районами Києва:

Дерматовенерологічна клініка за близькістю до метро:

Печерська

Більше популярних послуг у рубриці:

дерматовенеролог, плазмотерапія/prp-терапія, лікування випадіння волосся, плазмотерапія обличчя, дарсонвалізація, дерматологія, плазмотерапія ніг, плазмотерапія рук, дерматолог, лікування ВПЛ (вірусу папіломи людини), плазмотерапія шийного відділу, видалення папілом, послуги косметолога, діагностика лампою Вуда, косметолог, дарсонвалізація голови, лікування екземи, дарсонвалізація спини, лікування алопеції, дарсонвалізація грудей