У кожній родині є пам’ятні дати та події, які заведено відзначати в колі близьких і рідних людей. Але чому потрібен якийсь привід, щоб зібратися за одним столом? Пропонуємо влаштувати власне свято, якого немає в жодному з календарів України та світу.

День сюрпризів

День сюрпризів — чим не родинне свято? Організувати його зовсім не складно. Маленькі, але приємні та корисні подарунки зможуть підняти настрій кожному члену родини. 

Вибирати презенти потрібно відповідно смакам і вподобанням тих, кому ви їх подаруєте. Таких невеликих сюрпризів може бути кілька, їх можна заховати в різних місцях: під рушниками у ванній кімнаті, на системному блоці комп’ютера, під подушкою. Місця можуть бути найнесподіваніші, головне — упакувати подарунки красиво, щоб відразу було зрозуміло, що всередині лежить щось цікаве. Можна загорнути сюрприз у кілька шарів паперу, зробивши його розгортання ще цікавішим. А ще можна попросити вгадати, що в коробці. Це додасть інтриги та веселощів.

День ласунів

Солодощі люблять і дорослі, і малеча. Так чому б не започаткувати нову сімейну традицію та не потішити себе неймовірними смаколиками? Можна готуватися до свята разом: спекти торт, печиво, зробити тістечка, цукерки, вафлі, горішки зі згущеним молоком. А можна довірити святковий стіл професіоналам і купити тістечка та торти на сайті mavkacake.com з доставкою до дому.

gDS1AhAVUuA5JT-Jt4Z3vdExYZfZSoz9A7nOVhpbmAQkn11IvapLp4Czrr4ZLq1X4MTEC2kUJSIcmdO-k1GsVApKsiEwkFRef36QMGb55FHad35NrIJ4FIMKxQOcmMNkgkCFpw8V

День міцної родини

Приводом для цього родинного свята може стати бажання зібрати близьких за одним столом. Побачити улюблених тітку та двоюрідних сестер, що живуть в іншому кінці міста, або поспілкуватися з братом, який завжди зайнятий на роботі. Для кожного з гостей зробіть персональні запрошення в дусі свята, наприклад, ретро-листівки, намалювати які довірте дітям. Також слід подбати про частування. Нехай кожен із запрошених запропонує в меню свою улюблену страву. А для солодкого столу можна замовити торт у Львові онлайн. Смачні торти у Львові із якісних натуральних інгредієнтів і за привабливою ціною шукайте в асортименті кондитерської «Мавка». Впевнені, що «Наполеон» чи «Медовик», виготовлені за класичними рецептами, припадуть до смаку кожному. 

День дачного врожаю

Літнім приводом для родинного свята стане збір ягід на дачній ділянці. Нудне, на перший погляд, заняття можна перетворити на справжню яскраву подію. Головне — не тільки зібрати урожай, а й весело провести час.

Можна влаштувати вікторину, переможцем якої стане той, хто побачив за день більше за всіх квітів, рослин, комах або птахів. Також можна позмагатися у кількості врожаю. Зваживши ягоди, визначити переможця та зварити йому іменну банку варення. Чудова ідея — трішки змініть рецепт і назвіть новий сорт варення ім’ям переможця. 

Організувати родинне свято — не складно. Потрібно лише згадати, як сильно ви любите членів вашої родини, долучити фантазію, донести до близьких свою любов, відчуваючи їхню підтримку. Бажаємо успіхів!