Минулий рік порадував вас щедрим урожаєм?

Досвідчені фермери, садівники-городники обізнані в питанні вибору сортів і гібридів, добре розбираються в товарних якостях насіння. Але є і початківці, які просять поради, ставлять питання, де придбати хороший посівний матеріал?

Проблеми при вирощуванні культурних рослин

Хвороби рослин, нашестя комах-шкідників, нестабільні погодні умови – все це може позбавити врожаю всього за кілька днів. Навіть страшно уявити, що стільки часу, сил і засобів доведеться залишити на полі … Але найглобальніша з причин поганого врожаю – неправильний вибір посівного матеріалу. І, якщо захистити посадки від комах і хвороб – це реально, то «вдихнути» життя в насіння поганої якості просто неможливо.

Погодьтеся, часто в гонитві за економією ми втрачаємо у два, а то й в три рази більше коштів. Чим загрожує купівля дешевого насіння у невідомих виробників? В кращому разі не рясними та маленькими плодами, в гіршому – пустоцвітами. А деякі насіння й зовсім настільки «здобрені» хімією, що навіть виростивши з них рослини, фермери отримують суцільні розчарування. Замість обіцяної солодкої та смачної кукурудзи, виростає несмачна, тверда, непридатна ні для консервації, ні для вживання приготованому вигляді.

А тепер уявіть, що можна отримати щедрий урожай, не докладаючи колосальних зусиль. І без хімікатів. Не вірите? Перейдіть на сайт https://lnzweb.com/ru/corn. Тут ви знайдете тільки перевірений посівний матеріал, а також засоби захисту ваших рослин, добрива, агроінструменти.

Де придбати якісне насіння?

Інтернет-магазин агроматеріалів lnzweb.com ставить перед собою глобальне завдання: забезпечити ваші поля щедрим урожаєм. А головне, зробити це за допомогою екологічно чистого та якісного насіння. З кожним роком ми вдосконалюємо посівний матеріал. Сортове і гібридне насіння lnzweb:

  • має стійкість до захворювань, стеблевого вилягання;
  • відрізняється високою енергією росту;
  • нормально переносить температурні перепади;
  • підходить для вирощування в різних регіонах нашої країни. 

Найважливіше те, що врожай кукурудзи та інших культур порадує не тільки кількістю, а і якістю. Ви отримаєте продукцію ідеальну для продажу у свіжому вигляді, виробництва консервів, а також окремі сорти, призначені для корму тварин.

Не забувайте про:

  • прості правила посадки;
  • умови зберігання посівного матеріалу;
  • обробку ґрунтів перед добривом;
  • правильний полив.

Раціональний підхід сприяє щедрому й здоровому врожаю.

Досвідчені фермери завжди знають, де купити посівний матеріал! Після того, як наші покупці отримали багатий урожай, вони почали замовляти насіння до наступного сезону!