Для варикозної хвороби характерна поява збільшених вен на нижніх кінцівках, що доставляє дискомфорт, біль і загрожує розвитком ускладнень. Для ефективного лікування варикозу використовуються малоінвазивні методики, серед яких і лазерна коагуляція. За посиланням https://flebolog.ua/ua/poslugi/lazerne-likuvannya-varikozu/ можна докладніше дізнатися про процедуру та підготовку, показання та переваги.

Процедуру проводить в амбулаторних умовах досвідчений судинний хірург Барабой Костянтин Вікторович. Це практикуючий флеболог з багаторічним досвідом успішної роботи в області флебології. Він проходив практику за кордоном і першим в Україні почав застосовувати інноваційні способи лікування варикозу.

Переваги лазерної коагуляції

Ефективною методикою лікування варикозу є лазерна коагуляція або ЕВЛК. Вона проводиться амбулаторно під місцевою анестезією, тому пацієнта не госпіталізують. До головних переваг цього способу лікування відноситься наступне:

  • відсутність необхідності в госпіталізації;
  • гарантія безпеки;
  • відсутність больових відчуттів та дискомфорту;
  • доведена ефективність;
  • косметичний ефект;
  • мінімальний період для відновлення;
  • малотравматичність.

Лазерна коагуляція проводиться під суворим контролем УЗД-апарату, що дозволяє знизити ризики ускладнень. Це безпечна малоінвазивна методика, яка є альтернативою класичному хірургічному втручанню.

Про підготовку до процедури можна дізнатися за посиланням https://flebolog.ua/ua/poslugi/likuvannya-varikozu/ та записатися на прийом до судинного хірурга в зручний для пацієнта час. Перед лазерною коагуляцією необхідно пройти стандартне обстеження, здати аналізи крові, на ВІЛ, гепатит В і С, згортання крові та кардіограму.

Причини і симптоми варикозу

До основних симптомів варикозної хвороби нижніх кінцівок відноситься поява розширених вен, судинної сіточки, набряклість, зміна кольору підшкірних судин, свербіж, важкість у ногах, дискомфорт і швидка стомлюваність.

Головною причиною розвитку цього захворювання є порушення клапанного апарату вен. Серед факторів ризику можна назвати період вагітності, надмірну вагу, спадкову схильність, малорухливий спосіб життя, постійні надмірні фізичні навантаження, підвищений тиск та ін.

Тому при появі перших симптомів слід негайно звернутися за медичною допомогою до професійного флеболога. При відсутності лікування варикозне розширення вен з часом може призвести до ряду ускладнень.

До них відноситься поява виразок, кровотеч і тромбів, що супроводжується болем та дискомфортом. Щоб не допустити розвитку варикозу слід дотримуватися простих лікарських рекомендацій.

Виконувати вправи лікувальної фізкультури, дотримуватися правильного і збалансованого харчування, знизити навантаження, носити взуття на невисокому каблуці, підтримувати оптимальний індекс маси тіла.