Бізнес стикається з безпековими проблемами щодня. Постає маса питань: як зробити охорону на підприємстві ефективною і протягом робочого часу, і в неробочий, нічний час, щоб майно підприємства було в цілості?
Як організувати в автоматичному режимі систему доступу на територію підприємства лише для авторизованих осіб і транспортних засобів? Як вберегти майно, продукцію підприємства, товари в магазині від крадіжок з боку власних недобросовісних працівників і сторонніх осіб?
Навіть якщо на великому підприємстві (в будь-якій сфері: чи то рітей, чи то виробництво, чи то транспортний, логістичний центр, склад, чи навіть банк) є служба охорони та камери відеоспостереження, є ряд питань, що потребують контролю. Зокрема, як переконатись, що працівники служби охорони негайно реагують на тривожні сигнали, не нехтують своїми службовими обов’язками, не сплять в нічний час на робочому місці, не приховують факти тривожних подій від керівництва? Як ефективно проконтролювати роботу служби охорони, відповідальної за безпеку? Адже ставити над охоронцями спостерігача, що буде контролювати їх роботу, не раціонально.
Але новітні технології дозволяють не лише автоматизувати ці процеси, а й підвищити ефективність служби охорони на порядки. Інноваційні безпекові рішення для контролю бізнес-процесів на підприємствах різних галузей пропонує українська компанія INNI, щоб дізнатись про їх розробки, перейдіть за посиланням.
На сайті компанії ви знайдете інформацію про інтегровані системи безпеки, впроваджені завдяки інтеграційним модулям INNI, що інтегруються з існуючими охоронними системами, наприклад, Ajax та іншими.
Такі інтеграційні модулі дають можливість отримувати в режимі реального часу дані щодо спрацювання охоронної сигналізації. При реєстрації тривожного сигналу одного з датчиків системи охоронної сигналізації, програмний модуль негайно вносить цю подію в базу даних. При цьому в базі також зберігаються час, фото, а також відео з відповідної камери відеоспостереження в момент події. На карті об’єкта перед працівником служби охорони з’являється спеціальне повідомлення, яке показує, який саме датчик спрацював, де він розташований і яка камера знаходиться поруч з ним.
Оператор може відразу переглянути відеофрагмент моменту спрацьовування датчика, а також переглянути відео з камер відеоспостереження поруч. Це дозволить персоналу оперативно реагувати на кожен сигнал тривоги, що поступає від охоронних систем.
Система налаштована таким чином, що вимагає обов’язкового підтвердження відпрацювання тривожної події і не дає оператору можливості закрити повідомлення без внесення коментарів по цій події. Таким чином, інтеграційний модуль підвищує ефективність охоронних систем, економить людський ресурс і кошти підприємства.
Свежие комментарии