Будівництво, ремонтні роботи та багато інших спеціальностей передбачають необхідність прибирання об’єкту. Звичайні засоби, які використовуються у побуті, для таких ситуацій не підходять, а тому найчастіше професіонали купують промислові пилососи ,які мають більшу потужність. Саме в цьому, а також у більшій продуктивності, і полягає основна відмінність таких виробів від побутових моделей.
Конструктивні особливості
Принцип роботи всіх промислових пилососів однаковий – він полягає у всмоктуванні забруднених часточок та очищення повітря від пилу.
При цьому всі вироби даного типу також мають приблизно однакову конструкцію:
- електропривід;
- вентилятор, за допомоги якого відбувається розрідження повітря та створення вакууму, за рахунок чого чиниться всмоктування повітря;
- фільтри;
- бак для сміття.
Окрім цих базових вузлів, до складу конструкції входить також труба з насадками, блок управління, гнучкий шланг, поворотні колеса, уніфіковані роз’єми тощо.
Основні функції та різновиди промислових пилососів
Сфера застосування такої техніки досить велика. На будівництві та в ремонтних процесах вони допомагають збирати пил, залишки сміття та навіть шматки штукатурки. Також вони застосовуються у деревообробці та при шліфуванні металу. Досить часто такі модем купуються для прибирання прибудинкових територій та господарчих будівель.
З точки зору модифікацій промислові пилососи можна умовно поділити на такі підгрупи:
- для сухого прибирання (з використанням мішка, або без нього) – їх купляють для прибирання в готелях, на фармакологічних підприємствах, для чистки килимових покриттів у великих масштабах;
- для сухого і мокрого прибирання – найбільш затребувані у клінінгових компаній, також їх часто використовують будівельники;
- для вибухонебезпечних умов – використовуються там, де є радіоактивне забруднення або небезпечні речовини, зазвичай вони оснащені спеціальними системами фільтрів.
Промислові пилососи мають здатність швидко прибирати будівельне та вуличне сміття, окремі їх моделі можуть всмоктувати не лише пил, а й рідкі забруднення та навіть будівельні розчини. При цьому показник потужності цих виробів може варіюватися в межах 1.5 до 50 кВт.
Вентилятор зазвичай у такій техніці являє собою вакуумну турбіну, яка разом з потужним двигуном забезпечує високий рівень продуктивності роботи виробу. Показником параметрів кількості повітря, яке здатний пропускати через себе апарат, сягає від 4000 до 7500 літрів за хвилину. Окрім того, промислові агрегати мають також досить високі показники стосовно розріджування повітря – зазвичай на рівні 250-300 мБар.
Свежие комментарии