Київський картонно-паперовий комбінат є одним з найвідоміших українських виробників у целюлозно-паперовій галузі. Він випускає найрізноманітнішу продукцію: від туалетного паперу і паперових рушників до SRP-упакування.
Від свого заснування підприємство пройшло довгий шлях, щоб досягти великого успіху.
Стабільний розвиток комбінату
Наразі власником Київського картонно-паперового комбінату є австрійський громадянин Хайнц Ціннер (Heinz Zinner). За понад 40 років діяльності підприємство налагодило виробництво різної продукції: від крейдованого картону до туалетного паперу та інноваційних e-commerce box. Прихід зареєстрованої в Австрії компанії Pulp Mill Holding GmbH позитивно вплинув на розвиток ККПК. Завдяки іноземним інвестиціям вдалося запустити нові та оновити старі виробничі лінії, що призвело до підвищення обсягів випуску картонно-паперових виробів.
Після початку війни команді Хайнца Ціннера вдалося з успіхом адаптувати роботу підприємства під нові умови діяльності. Цьому сприяв професіоналізм, багатий досвід нових власників у цій сфері, ефективні антикризові заходи. Вони дозволили швидко побудувати нову логістику, відновити економічні зв’язки та вийти на ринок з інноваційним пакуванням. За останні роки вкладення в оновлення обладнання склали 15 млн євро. За ці кошти на виробництві обладнали лінію фальцесклейки, придбали техніку для різних цехів.
Ставка на екологічність – важливий аспект діяльності ККПК
Картонно-паперовий комбінат з новим австрійським кінцевивим бенефіціаом – беззаперечний трендсеттер екопакування на ринку України. Власник сповідує європейські стандарти та дбайливе ставлення до довкілля, що є одним із базових принципів діяльності Київського КПК. У рамках концепції екологічності на комбінаті, до якого входять підприємства з виготовлення паперу та картону, заготівлі вторсировини, завод гофротари, проводяться:
- рециклінг відходів;
- продаж скопу на будівельні матеріали;
- перехід на закритий цикл використання води;
- дотримання жорстких норм викидів у навколишнє середовище.
Київський картонно-паперовий комбінат з австрійським власником отримав сертифікат «Халяль» як підтвердження безпечності своїх виробів для продуктів. Важливе досягнення ККПК – випуск екологічних e-commerce box та SRP-упаковок. Вони швидко розкладаються і мають зручну відривну стрічку, тому для пакування товарів не потрібен скотч. Ці вироби популярні серед торговельних мереж, поштових операторів, представників малого бізнесу.
Добрі справи ККПК
Війна внесла свої корективи в життя всіх українців, але підприємство продовжує свою роботу. Крім забезпечення стабільності виробництва, увага українського та австрійського керівництва за каденції директора холдингу Хайнца Ціннера спрямована на допомогу постраждалим громадянам України. На благодійні ініціативи у 2023 році спрямували 90 млн грн. Кошти йдуть на такі цілі:
- гуманітарні вантажі для ВПО, жителів прифронтової зони;
- забезпечення санітарно-гігієнічною продукцією військових, лікарень, ветеринарних клінік;
- виробництво меблів з гофрокартону;
- підтримку дітей, які постраждали від війни.
Завдяки ініціативі власника ККПК піклується про працівників, допомагає розвитку Обухова та місцевої громади.
Всупереч складнощам, Київський КПК продовжує стабільно працювати, чому сприяють оновлення обладнання та інвестиції. На сьогодні картонно-паперовий комбінат пропонує багатий асортимент якісної продукції. Вона має великий попит на українському та світовому ринку. Випускаються товари як для побутових користувачів (туалетний папір, паперові серветки, рушники), так і для торговельних мереж, локальних виробників.
Останні коментарі