Окуляри стали частиною нашого повсякденного життя, вони захищають очі від яскравих променів сонця, допомагають бачити краще, нівелюють мерехтіння екрану комп’ютера та знижують ризик аварій на дорозі. А ще, окуляри – це стильно, адже сьогодні абсолютно кожен може підібрати модель під свої риси обличчя, індивідуально налаштувати і кількість діоптрій, і ступінь затемнення, і будь-який інший функціональний показник. Не секрет, що найкраща якість – це брендова продукція, виробники якої дбають не лише про моду, а й про високу якість та безпеку кожної складової товару, саме таким магазином є онлайн-магазин сонцезахисних окулярів та оправ ohmyglasses, що спеціалізується на продажу ексклюзивних моделей від світових лідерів.
Окуляри як предмет розкоші
Далеко не кожен міг дозволити собі носити окуляри буквально до кінця 18-го століття, причина – височенна вартість, як матеріалів та сировини, так і унікальних навичок обробки скла, якими володіли одиниці майстрів по всьому світі. Саме тому окуляри передавали у спадок та берегли як святиню, часто навіть носили не через слабкий зір, а як дорогу та статусну річ, що підкреслювала високий статус володаря та наділяла його в очах оточуючих чи не магічними та надлюдськими якостями.
На щастя сьогодні кожен може мати окуляри, причому такі, що ідеально пасуватимуть, враховуючи всі фізіологічні особливості рис обличчя та коригуватимуть зір, чи даруватимуть очам бажаний захист від сонця.
Як давно люди носять окуляри
- Офіційно вважається, що винайдені перші окуляри в сучасному розумінні цього слова були ще в епоху раннього Відродження, у 13-му столітті в Італії, проте є численні згадки про знаходження більш ранніх спроб створити дещо подібне. І одна з таких знахідок датується аж 14-м століттям до нашої ери – замість скла вони містили тонкі спили смарагду, що були з’єднані між собою бронзовими пластинками.
- З прадавніх давен широко використовувались відполіровані кристали гірського кришталю, які використовували не тільки для того, щоб бачити краще, але й для розпалювання вогнища.
- Цікаво, що лінзи для близькоруких, тобто людей, що не бачать віддалені предмети, вперше винайшли аж у 16-му столітті, до цього всі рішення стосувалися виключно дальнозорих та захисту від сонця.
- Варто визнати, що мистецтво виготовлення окулярів довгий час не розвивалося через брак попиту: проблеми з зором у людей були завжди, але тільки одиниці вміли читати, ще менше писати, та й книги були рідкісними та дуже дорогими. Проте, ще з 13-го століття, в окулярах зображували людей, коли хотіли підкреслити їхній розум та світогляд, навіть якщо, за свідченнями очевидців, в реальності та людина окулярів не носила.
Бережіть свій зір та виглядайте стильно завжди разом із OhMyGlasses.
Останні коментарі