Облаштування нового житла для родини вимагає чималих зусиль і витрат. Адже так хочеться, щоб із перших днів після переїзду в новий будинок, проживання в ньому було комфортним та приємним. Звісно, сьогодні за ці відчуття відповідають не лише меблі, але й побутова техніка, яка помітно спрощує ведення побуту: прибирання, догляд за одягом, приготування їжі тощо.
Яку техніку потрібно придбати в першу чергу – радять експерти порталу Новий Дім. Ми пропонуємо ознайомитись із гаджетами, які потрібні будуть уже з першого дня проживання на новому місці.
Яка дрібна побутова техніка потрібна в новому будинку
Почнемо з невеликих гаджетів, без яких не обійтись вже з перших днів проживання в новому будинку:
- Пилосос. Це може бути як класична модель, так і більш сучасний формат – роботи-пилососи. Вони помітно спрощують щоденне прибирання підлоги, допомагають прибрати з неї пил, шерсть домашніх тварин, розсипані продукти тощо. Особливо пилососи потрібні, якщо у вас є домашні улюбленці або якщо в будинку проживають маленькі діти, які люблять бавитись на килимку, повзати підлогою тощо.
- Електрочайник. Звісно, можна просто купити звичайний чайник на перший час. Втім, електричні моделі нагрівають воду швидше, допомагають у приготування їжі, для якої потрібен окріп тощо.
- Праска. Звичайна або відпарювач, який більш універсальний, простий у використання та делікатний до тканин. дозволяє підтримувати одяг в охайному стані, відпарювачі ще й боряться із мікробами на тканині.
Що купити відразу після переїзду з великої побутової техніки
Звісно, велика побутова техніка в будинку також потрібна. В першу чергу це:
- Холодильник. Його розміри та технічні характеристики будуть залежати від багатьох факторів. Наприклад, від площі кухні – завчасно продумайте, де буде розташовуватись холодильник. Також звертайте увагу на кількість людей, що проживають в будинку, звичку заморожувати продукти (у такому разі потрібна більша морозильна камера) тощо. Дизайн підбирайте таким чином, аби він вписувався в інтер’єр кухні.
- Плита. Це може бути газова або індукційна модель. Також відразу купіть духовку. Якщо переживаєте за вимкнення світла, краще поєднайте ці два прилади таким чином: установіть електричну духовку та газову плиту. Так у вас завжди буде можливість приготувати гарячий обід – навіть якщо вимкнуть газ або світло. Плити відрізняються методом установки та кількістю конфорок, розмірами та дизайном, вартість та додатковим функціоналом. Обираючи духовку, звертайте увагу на кількість програм для випікання.
- Пральна машина. Також входить до категорії необхідної побутової техніки, яка потрібна з перших днів проживання в новому будинку. Адже ніхто не застрахований від забруднення одягу, кухонного текстилю, рушників тощо.
Додатковим бонусом стане установка посудомийної машини. Це маст-хев для великої родини – така техніка заощаджує воду, відмиває більшість видів посуду та висушує його.
Без чого можна обійтись
Перебуваючи в ейфорії від переїзду та облаштування нового сімейного гніздечка, ми часто робимо та купляємо зайве. У багатьох з нас був досвід спонтанних покупок, коли вже через пару днів незрозуміло, для чого ця річ була придбана. Тож ми підготували вам кілька порад, як уникнути цієї помилки. Що може здаватись важливим, проте не є таким насправді? Існує цілий ряд приладів, без яких точно можна обійтись на початковому етапі:
- Кондиціонер. По-перше, для початку потрібно визначити його місце розташування. А для цього варто остаточно розставити меблі. По-друге, інколи в кімнатах вдається підтримувати комфортний мікроклімат без використання кондиціонерів.
- Мікрохвильова піч. Якщо ви готуєте обіди великими порціями відразу на кілька днів, такий гаджет потрібен. Втім, якщо ви мало готуєте та їсте вдома або ж любите їсти щодня свіжі страви, можна обійтись без мікрохвильовки.
- Телевізор. Раніше був обов’язковим елементом будинку. Сьогодні для перегляду фільмів можна використовувати ноутбук або ж проектори на стіну. Телевізор обов’язковий лише, якщо ви граєте у приставку або маєте звичку вмикати фоновий шум під час прибирання та відпочинку.
- Дрібна побутова техніка. Сюди належать хлібопічки, соковижималки, кухонні комбайни, йогуртниці, мультиварки тощо. Вони є додатковими та потрібними тільки якщо ви проводите багато часу на кухні та любите експериментувати з приготуванням різних страв.
Це зовсім не означає, що ця техніка не потрібна. Просто краще не купляти її спонтанно, а трохи пожити в новому будинку, щоб остаточно визначитись щодо її доречності. І, звісно, керуйтесь власним принципом ведення побуту. Адже комусь чи не щодня потрібна йогуртниця, а інші можуть легко жити без посудомийної машини.
Останні коментарі