Locator Київ СкеледромиСкеледроми Київ

Скеледроми у Києві

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Центр активного відпочинку Гіперіон
  Київ, вулиця Кирилівська, тел. 0 (44) 353-10... показати
  Київ, вулиця Кирилівська, 46, тел. 0(44)353-10-00 детальніше
  Скеледроми Центр активного відпочинку Гіперіон знаходиться у Києві, вулиця Кирилівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 22:00.
 • Скалодром Цех
  Київ, вулиця Сім\'ї Хохлових, тел. 0(50)176-46-4... показати
  Київ, вулиця Сім\'ї Хохлових, 8, тел. 0(50)176-46-43 детальніше
  Скеледроми Скалодром Цех знаходиться у Києві, вулиця Сім'ї Хохлових. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.

коротко про скеледроми у Києві

На цій сторінці зібрані скеледроми, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві скеледроми поряд з цим місцем серед яких Центр активного відпочинку Гіперіон, Скалодром Цех , які розташовані на вул. Кирилівська, вул. Сім'ї Хохлових. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці скеледроми.

 • Скільки Скеледроми у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Скеледроми.

 • Де знаходиться найближчі від мене Скеледроми у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Скеледроми, перейдіть на сторінку Скеледроми у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Скеледроми у Києві?

  Ціни на послуги Скеледроми залежать від конкретної послуги і Скеледроми. Locator.ua дає можливість всім Скеледроми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Скеледроми.

 • Послугами яких Скеледроми у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Скеледроми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр активного відпочинку Гіперіон, Скалодром Цех.

 • Як зв'язатись з цими Скеледроми?

  Контакти для зв'язку з цими Скеледроми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Скеледроми у Києві

Скеледроми за районами Києва:

Скеледроми за близькістю до метро:

Лук'янівська, Тараса Шевченка