Locator Київ Приватні клініки Клініка репродуктивної медициниКлініка репродуктивної медицини Київ

Клініка репродуктивної медицини у Києві

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клініка генетики репродукції "Вікторія"
  вулиця Почайнинська, тел. 0 (44) 425-51... показати
  вулиця Почайнинська, 70, тел. 0(44)425-51-66 детальніше
  Клініка генетики репродукції «Вікторія» розпочала свою роботу в 2007 році. Сьогодні ми є одним з провідних центрів експертного рівня з питань безпліддя в Україні і маємо стабільно високі показники...
 • Оксфорд Медікал
  Київ, вулиця Івана Крамського, тел. 0 (44) 204-40... показати
  Київ, вулиця Івана Крамського, 9, тел. 0(44)204-40-40 детальніше
  Спеціалізоване відділення репродуктивних технологій і доросла поліклініка працює у Святошинському районі Києва. Це колишня клініка iLaya, яка нещодавно увійшла в мережу медичних центрів «Оксфорд...

коротко про клініка репродуктивної медицини у Києві

На цій сторінці зібрані клініка репродуктивної медицини, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про дві клініка репродуктивної медицини поряд з цим місцем серед яких Клініка генетики репродукції "Вікторія", Оксфорд Медікал , які розташовані на вул. Почайнинська, вул. Івана Крамського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці клініка репродуктивної медицини.

 • Скільки Клініка репродуктивної медицини у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 2 Клініка репродуктивної медицини.

 • Які Клініка репродуктивної медицини найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Клініка репродуктивної медицини у Києві: Клініка генетики репродукції "Вікторія", Оксфорд Медікал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Клініка репродуктивної медицини у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Клініка репродуктивної медицини, перейдіть на сторінку Клініка репродуктивної медицини у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Клініка репродуктивної медицини у Києві?

  Ціни на послуги Клініка репродуктивної медицини залежать від конкретної послуги і Клініка репродуктивної медицини. Locator.ua дає можливість всім Клініка репродуктивної медицини вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Клініка репродуктивної медицини.

 • Послугами яких Клініка репродуктивної медицини у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Клініка репродуктивної медицини, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клініка генетики репродукції "Вікторія", Оксфорд Медікал.

 • Як зв'язатись з цими Клініка репродуктивної медицини?

  Контакти для зв'язку з цими Клініка репродуктивної медицини ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Клініка репродуктивної медицини у Києві

Клініка репродуктивної медицини за районами Києва:

Клініка репродуктивної медицини за близькістю до метро:

Житомирська, Святошино, Тараса Шевченка

Більше популярних послуг у рубриці:

УЗД, отоларінголог (ЛОР) , урологічні програми, гастроентеролог, урологія, лікування безпліддя, консультація гінеколога з оглядом, генетичні дослідження, консультація сімейного врача, проктолог, ведення вагітності, консультація невролога, лабораторні дослідження, акушер-гінеколог