• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Люмі-Дент
  вулиця Левка Мацієвича, тел. 0 (44) 383-22... показати
  вулиця Левка Мацієвича, 2/4, тел. 0(44)383-22-88 детальніше
  С 11.04.2022 МЫ ВОЗОБНОВИЛИ ПРИЕМ ПАЦИЕНТОВ ВО ВСЕХ ОТДЕЛЕНИЯХ. РАБОТАЕМ С 08:00-21:00. КОЛЛ-ЦЕНТР РАБОТАЕТ С 08:00 - 22:00. Работающая стоматология в Киеве Люми-Дент на Соломенке. Вы ищете...
 • Дитяча стоматологія Baby Smile
  Київ, вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0 (67) 405-22... показати
  Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 46/1, тел. 0(67)405-22-20 детальніше
  Клиника, предназначенная для лечения детей в комфортных и безопасных условиях. Лечим детей начиная с 1-го года жизни. Работают специально обученные детские стоматологи. Есть возможность полечить...
 • Детская стоматология Kids DentaL
  Київ, Дніпровська набережна, тел. 0(44)585-34-8... показати
  Київ, Дніпровська набережна, 26г, тел. 0(44)585-34-85 детальніше
  Дитяча стоматологія Детская стоматология Kids DentaL знаходиться у Києві, Дніпровська набережна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про дитяча стоматологія у Києві

На цій сторінці зібрані дитяча стоматологія, розташовані у Києві. Locator.ua відомо про одна дитяча стоматологія поряд з цим місцем серед яких Люмі-Дент, Дитяча стоматологія Baby Smile, Детская стоматология Kids DentaL , який розташований на вул. Левка Мацієвича, вул. Михайла Ломоносова, наб. Дніпровська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитяча стоматологія.

 • Скільки Дитяча стоматологія у Києві?

  За даним Locator.ua у Києві ведуть діяльність 1 Дитяча стоматологія.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитяча стоматологія у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитяча стоматологія, перейдіть на сторінку Дитяча стоматологія у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитяча стоматологія у Києві?

  Ціни на послуги Дитяча стоматологія залежать від конкретної послуги і Дитяча стоматологія. Locator.ua дає можливість всім Дитяча стоматологія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Дитяча стоматологія.

 • Послугами яких Дитяча стоматологія у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитяча стоматологія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Люмі-Дент, Дитяча стоматологія Baby Smile, Детская стоматология Kids DentaL.

 • Як зв'язатись з цими Дитяча стоматологія?

  Контакти для зв'язку з цими Дитяча стоматологія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитяча стоматологія у Києві

Дитяча стоматологія за районами Києва:

  Дитяча стоматологія за близькістю до метро:

  Осокорки

  Більше популярних послуг у рубриці:

  імплантація зубів, естетична стоматологія, стоматологічна хірургія, консультація стоматолога, стоматолог-імплантолог, стоматологічна плазмотерапія ясен, інвізілайн, ультразвукова чистка зубів, діоксид-цирконієва коронка, стоматологія, установка незнімних ортодонтичних апаратів, лікування зубів під мікроскопом, френулопластика, видалення щелепної кісти, встановлення металевого ретейнера, встановлення імпланту OSSTEM, лікування пародонтозу, відбілювання зубів, відбілювання зубів системою Бійонд, глибоке фторування зубів