• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клініка сучасної ревматології
  вулиця Спаська, тел. 0 (44) 339-59... показати
  вулиця Спаська, 5, тел. 0(44)339-59-89 детальніше
  Багаторічний досвід клінічної работи наших ревматологів у поєднанні з методами сучасної лабораторної діагностики та інструментальними дослідженням (УЗД, МРТ, КТ, рентгеноденситометрія та інші)...
 • Институт вертебрологии и реабилитации
  вулиця Григорія Андрющенка, тел. 0(44)224-43-2... показати
  вулиця Григорія Андрющенка, 7/19, тел. 0(44)224-43-29 детальніше
  Неврологічна клініка Институт вертебрологии и реабилитации знаходиться у Києві, вулиця Григорія Андрющенка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Неврологическая клиника доктора Яценко
  Київ, вулиця Академіка Богомольця, тел. 0(44)256-20-3... показати
  Київ, вулиця Академіка Богомольця, 4, тел. 0(44)256-20-32 детальніше
  Неврологічна клініка Неврологическая клиника доктора Яценко знаходиться у Києві, вулиця Академіка Богомольця. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Центр клінічної неврології та нейрореабілітації DNC
  бульвар Лесі Українки, тел. 0 (50) 927-82... показати
  бульвар Лесі Українки, 7б, тел. 0(50)927-82-52 детальніше
  • Консультация невролога высшей категории, автора научных работ по внедрению новых технологий в лечение и диагностику заболеваний нервной системы • Комплексный курс нейрореабилитации с применением...
 • Центр лечения позвоночника Амбулатория спины
  вулиця Маршала Малиновського, тел. 0(44)223-55-6... показати
  вулиця Маршала Малиновського, 12, тел. 0(44)223-55-62 детальніше
  Неврологічна клініка Центр лечения позвоночника Амбулатория спины знаходиться у Києві, вулиця Маршала Малиновського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:30.
 • Клиника современной неврологии Аксимед
  Київ, вулиця Ованеса Туманяна, тел. 0(44)390-00-5... показати
  Київ, вулиця Ованеса Туманяна, 3, тел. 0(44)390-00-55 детальніше
  Неврологічна клініка Клиника современной неврологии Аксимед знаходиться у Києві, вулиця Ованеса Туманяна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Институт нейрохирургии им. А.П. Ромоданова НАМН Украины
  вулиця Платона Майбороди, тел. 0(44)483-94-1... показати
  вулиця Платона Майбороди, 32, тел. 0(44)483-94-13 детальніше
  Неврологічна клініка Институт нейрохирургии им. А.П. Ромоданова НАМН Украины знаходиться у Києві, вулиця Платона Майбороди. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:45 до 16:00.

коротко про неврологічна клініка у Києві

Неврологічні клініки у Києві займаються діагностуванням та лікуванням дисфункції нервової системи організму людини, усуненням причин виникнення та прогресування нервових патологій. Неврологічні центри у Києві надають допомогу при первинному ураженні нервової системи, наприклад, при інсульті, або вторинному, коли периферичний відділ страждає внаслідок захворювань дихальної системи, сечовидільного тракту, цукрового діабету, здавлювання нервових окончній.

За якою допомогою можна звертатись у неврологічні клініки у Києві
Клініки неврології надають допомогу пацієнтам, у яких є проблеми зі сном, періоди втрати свідомості, тремор рук, хиткість ходи, судоми, розлад чутливої ​​або функції, оніміння кінцівок, зниження уваги, часті запаморочення, зміна мовної або зорової функції.

Клініки неврології у Києві займаються лікуванням неврологічних ускладнень черепно-мозкової травми, інсультів, постінсультних наслідків, невритів, нетримання сечі, епілепсії, нейроциркуляторна дистонія. Також необхідно відзначити, що неврологи консультують пацієнтів з неврологічними дефіцитами, які можуть бути обумовлені ураженням системи наркотичними, і іншими психотропними засобами.

З метою лікування лікарі в сучасних неврологічних клініках у Києві застосовують сучасні методики. Кваліфікація фахівців в таких клініках регулярно підвищується на семінарах, міжнародних конференціях і стажуваннях в провідних клініках світу. Обмін досвідом і новими знаннями дозволяють лікувати пацієнтів більш ефективно. Новітнє медичне обладнання дозволяє точно діагностувати патологію і виявити вогнище на початковій стадії розвитку. З такого методу діагностики як магнітно-резонансноя томографія вдається вивчати м'які тканини, судини, опорно-руховий апарат виявляючи поширеність ураження.

Locator.ua відомо про 7 неврологічних клініках% location%. Серед них Клініка сучасної ревматології, Институт вертебрологии и реабилитации, Неврологическая клиника доктора Яценко, які знаходяться на вул. Спаська, вул. Григорія Андрющенка, вул. Академіка Богомольця.

Неврологічна клініка у Києві

Неврологічна клініка за районами Києва:

Неврологічна клініка за близькістю до метро:

Кловська, Контрактова площа, Лівобережна, Лук'янівська, Оболонь

Більше популярних послуг у рубриці:

фізіотерапія та ЛФК, УЗД, кардіолог, гастроентерологія, транскраніальна магнітна стимуляція, езофагогастроскопія, , дерматологія, електронейроміографія (ЕНМГ), ендоскопія, оторіноларінгологія, артрологія і ревматологія, електрокардіограма (ЕКГ), довідка в басейн, гінекологія, масажист, 3D-УЗД, , Безкоштовний Wi-Fi, медичні довідки