• PRO
  реклама Стоматологічна клініка "Формула"

   7 км до метро Іподром

  Печерський район, тел. 0 (44) 239-11... показати
  вулиця Єжи Ґедройця, 2, тел. 0(44)239-11-55, 0(63)233-40-77 детальніше
  Комплексные стоматологические услуги а также неотложная стоматологическая помощь. Лечение и удаление зубов и корней. Протезирование зубов коронками и мостовидными протезами. Восстановление зубов съёмн
 • PRO
  реклама СтоматГарант

   7.6 км до метро Іподром

  Печерський район, тел. 0 (44) 383-50... показати
  вулиця Іоанна Павла ІІ, 11, тел. 0(44)383-50-50, 0(97)943-49-94 детальніше
  Клиника имплантологии и эстетической стоматологии. Новейшее оборудование, опытные врачи со стажем работы более 10 лет, Имплантация зубов различными системами имплантатов: Osstem, Bio-horizons, Al
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Lekadent
  вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0 (67) 902-10... показати
  вулиця Михайла Ломоносова, 60/5, тел. 0(67)902-10-61 детальніше
  Стоматології Lekadent знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Стоматологічна клініка Андрія Лукашука
  вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0 (44) 250-50... показати
  вулиця Михайла Ломоносова, 58а, тел. 0(44)250-50-99 детальніше
  В нашей клинике вы можете получить полный спектр стоматологических услуг – от профилактических осмотров до тщательной диагностики и выполнения серьезных лечебных манипуляций. Мы располагаем...
 • Клініка "Оптіма"
  вулиця Маршала Якубовського, тел. 0 (44) 250-60... показати
  вулиця Маршала Якубовського, 4, тел. 0(44)250-60-85 детальніше
  Клиника предоставляет полный спектр стоматологических услуг, оснащена современным оборудованием, применяются материалы лучших мировых производителей. Удобное месторасположение - рядом метро...
 • dentabond
  метро Іподром, вулиця Василя Касіяна, тел. 0(44)250-72-2... показати
  метро Іподром, вулиця Василя Касіяна, 2/1, тел. 0(44)250-72-20 детальніше
  Стоматології dentabond знаходиться у Києві, вулиця Василя Касіяна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Стоматологія Гаврилюка
  метро Іподром, вулиця Маршала Конєва, тел.
  метро Іподром, вулиця Маршала Конєва, 70, тел. детальніше
  Стоматології Стоматологія Гаврилюка знаходиться у Києві, вулиця Маршала Конєва.
 • Стоматология Lekadent
  метро Іподром, вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0(67)902-10-6... показати
  метро Іподром, вулиця Михайла Ломоносова, 60/5, тел. 0(67)902-10-65 детальніше
  Стоматології Стоматология Lekadent знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Ceram Dental
  вулиця Маршала Конєва, тел.
  вулиця Маршала Конєва, 70, тел. детальніше
  Стоматології Ceram Dental знаходиться у Києві, вулиця Маршала Конєва.
 • AllDenta
  вулиця Ломоносова, тел. 0 (44) 228-46... показати
  вулиця Ломоносова, 70, тел. 0(44)228-46-37 детальніше
  Стоматології AllDenta знаходиться у Києві, вулиця Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Стоматологический центр Талис
  вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0(44)250-17-3... показати
  вулиця Михайла Ломоносова, 52/3, тел. 0(44)250-17-32 детальніше
  Стоматології Стоматологический центр Талис знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Стоматології
  вулиця Академіка Вільямса, тел.
  вулиця Академіка Вільямса, 70, тел. детальніше
  Стоматології знаходиться у Києві, вулиця Академіка Вільямса.
 • Вікторія
  вулиця Ломоносова, тел. 0(67)478-77-5... показати
  вулиця Ломоносова, 70, тел. 0(67)478-77-58 детальніше
  Стоматології Вікторія знаходиться у Києві, вулиця Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 14:00.
 • Стоматологческая клиникая Клуб 32
  метро Іподром, вулиця Академіка Вільямса, тел. 0(44)593-29-6... показати
  метро Іподром, вулиця Академіка Вільямса, 15, тел. 0(44)593-29-69 детальніше
  Стоматології Стоматологческая клиникая Клуб 32 знаходиться у Києві, вулиця Академіка Вільямса. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Mom's
  вулиця Ломоносова, тел.
  вулиця Ломоносова, 70, тел. детальніше
  Стоматології Mom's знаходиться у Києві, вулиця Ломоносова.

коротко про стоматології біля метро Іподром

Друзі!

Ми знаємо як важливо звертатися до власного стоматолога, який знає вашу історію хвороби, якого ви знаєте і якому довіряєте, який лікує Вас і бачить у вас друга, а не як чергового гаманця з грошима.

Але як бути, якщо звертаєшся за стоматологічною допомогою вперше або ваша улюблена стоматологічна клініка біля метро Іподром у Києві закрилася, переїхала на інший кінець міста або «свій» стоматолог до цього часу так і не знайдений, а може просто необхідно звернутися по дрібниці?

І ось в такому випадку ми готові вам допомогти - Locator.ua надає вам вибір! Вам потрібна стоматологія ближче? Потрібна стоматологія дешевше? Або потрібна стоматологія з хорошими лікарями і відгуками? А може бути - все вищевказане?

Ви потрапили саме туди, куди потрібно! Дивіться адреси і телефони стоматологій біля метро Іподром у Києві, дивіться і порівнюйте ціни на послуги, читайте відгуки про клініки, лікарів, пишіть свої відгуки та вибирайте кращу клініку і лікаря.

А ми зі свого боку будемо постійно актуалізувати базу стоматологічних клінік біля метро Іподром у Києві, послуги і ціни, покращувати сервіс щоб похід до хорошого стоматолога в Києві для вас не перетворювався ні на головний, ані на зубний біль.

На даний момент нам відомо про 13 стоматологів біля метро Іподром у Києві. Радимо звертатися в кращі стоматологічні клініки по рейтингу відгуків на Locator.ua: Lekadent, Стоматологічна клініка Андрія Лукашука, Клініка "Оптіма". Вони розташовані на вулицях: вул. Михайла Ломоносова, вул. Маршала Якубовського.

З повагою Ваш,
Locator.ua

 • Чи є і скільки Стоматології працюють біля метро Іподром у Києві?

  Так, біля метро Іподром у Києві є Стоматології. За даним Locator.ua тут ведуть діяльність 13 Стоматології.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стоматології біля метро Іподром у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стоматології, перейдіть на сторінку Стоматології біля метро Іподром у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стоматології біля метро Іподром у Києві?

  Ціни на послуги Стоматології залежать від конкретної послуги і Стоматології. Locator.ua дає можливість всім Стоматології вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Стоматології.

 • Послугами яких Стоматології біля метро Іподром у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стоматології, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Lekadent, Стоматологічна клініка Андрія Лукашука, Клініка "Оптіма".

 • Як зв'язатись з цими Стоматології?

  Контакти для зв'язку з цими Стоматології ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стоматології біля метро Іподром у Києві біля

за станціями метро поряд:

Стоматології у Києві

Стоматології за районами Києва:

Стоматології за близькістю до метро:

Академмістечко, Арсенальна, Берестейська, Васильківська, Видубичі, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Деміївська, Дорогожичі, Дружби Народів, Житомирська, Золоті ворота, Іподром, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Майдан Незалежності, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Печерська, Площа Льва Толстого, Позняки, Політехнічний інститут, Почайна, Поштова площа, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Театральна, Теремки, Університет, Харківська, Хрещатик, Чернігівська, Шулявська

Схожі рубрики: Стоматологічні клініки біля метро Іподром у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

встановлення брекет-системи, стоматолог-імплантолог, контурна пластика обличчя, ботулінотерапія, консультація стоматолога, мезотерапія обличчя, мезонитки (тредліфтинг), ультразвукова чистка зубів, біоревіталізація, плазмотерапія обличчя, відбілювання зубів, ін'єкційний ліполіз (ліполітики), цирконієва коронка, послуги косметолога, з'ємний протез, косметолог, естетична стоматологія, пломбування фотополімерним матеріалом, Безкоштовний Wi-Fi, чистка апаратом air-flow