Locator Київ Стоматології метро Виставковий центр Стоматології метро Виставковий центр Київ

Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві

11
 • PRO
  реклама Стоматологічна клініка "Формула"

   5.1 км до метро Виставковий центр

  Печерський район, тел. 0 (44) 239-11... показати
  вулиця Єжи Ґедройця, 2, тел. 0(44)239-11-55, 0(63)233-40-77 детальніше
  Комплексные стоматологические услуги а также неотложная стоматологическая помощь. Лечение и удаление зубов и корней. Протезирование зубов коронками и мостовидными протезами. Восстановление зубов съёмн
 • PRO
  реклама СтоматГарант

   5.7 км до метро Виставковий центр

  Печерський район, тел. 0 (44) 383-50... показати
  вулиця Іоанна Павла ІІ, 11, тел. 0(44)383-50-50, 0(97)943-49-94 детальніше
  Клиника имплантологии и эстетической стоматологии. Новейшее оборудование, опытные врачи со стажем работы более 10 лет, Имплантация зубов различными системами имплантатов: Osstem, Bio-horizons, Al
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Дитяча стоматологія Baby Smile
  вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0 (67) 405-22... показати
  вулиця Михайла Ломоносова, 46/1, тел. 0(67)405-22-20 детальніше
  Клиника, предназначенная для лечения детей в комфортных и безопасных условиях. Лечим детей начиная с 1-го года жизни. Работают специально обученные детские стоматологи. Есть возможность полечить...
 • Кринички еще 1 адрес
  проспект Голосіївський, тел. 0 (44) 257-41... показати
  проспект Голосіївський, 128, тел. 0(44)257-41-53 детальніше
  Стоматології Кринички знаходиться у Києві, проспект Голосіївський. Також у цієї організації є ще 1 філій. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Стоматологическая клиника Медеко
  вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0(44)259-91-9... показати
  вулиця Михайла Ломоносова, 34/1а, тел. 0(44)259-91-93 детальніше
  Стоматології Стоматологическая клиника Медеко знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • AllDenta
  вулиця Ломоносова, тел. 0 (44) 228-46... показати
  вулиця Ломоносова, 70, тел. 0(44)228-46-37 детальніше
  Стоматології AllDenta знаходиться у Києві, вулиця Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Гранат
  вулиця Ломоносова, тел.
  вулиця Ломоносова, 70, тел. детальніше
  Стоматології Гранат знаходиться у Києві, вулиця Ломоносова.
 • Санаторий-профилакторий Киевского национального университета им. Тараса Шевченко
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0(44)259-00-9... показати
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Ломоносова, 36, тел. 0(44)259-00-93 детальніше
  Стоматології Санаторий-профилакторий Киевского национального университета им. Тараса Шевченко знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до...
 • LUCKY Dent
  вулиця Героїв Оборони, тел. 0(44)258-47-0... показати
  вулиця Героїв Оборони, 7, тел. 0(44)258-47-07 детальніше
  Стоматології LUCKY Dent знаходиться у Києві, вулиця Героїв Оборони. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Confident Smile
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Ломоносова, тел. 0(68)444-38-2... показати
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Ломоносова, 73в, тел. 0(68)444-38-25 детальніше
  Стоматології Confident Smile знаходиться у Києві, вулиця Михайла Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Журавлина
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Максимовича, тел. 0 (97) 272 83... показати
  метро Виставковий центр, вулиця Михайла Максимовича, 70, тел. 0(97)2728353 детальніше
  Стоматології Журавлина знаходиться у Києві, вулиця Михайла Максимовича. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Astra Dent
  метро Виставковий центр, вулиця Васильківська, тел.
  метро Виставковий центр, вулиця Васильківська, 70, тел. детальніше
  Стоматології Astra Dent знаходиться у Києві, вулиця Васильківська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Клініка Сідельнікова
  проспект Голосіївський, тел. 0(44)585-84-0... показати
  проспект Голосіївський, 130/57, тел. 0(44)585-84-09 детальніше
  Стоматології Клініка Сідельнікова знаходиться у Києві, проспект Голосіївський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

коротко про стоматології біля метро Виставковий центр

Друзі!

Ми знаємо як важливо звертатися до власного стоматолога, який знає вашу історію хвороби, якого ви знаєте і якому довіряєте, який лікує Вас і бачить у вас друга, а не як чергового гаманця з грошима.

Але як бути, якщо звертаєшся за стоматологічною допомогою вперше або ваша улюблена стоматологічна клініка біля метро Виставковий центр у Києві закрилася, переїхала на інший кінець міста або «свій» стоматолог до цього часу так і не знайдений, а може просто необхідно звернутися по дрібниці?

І ось в такому випадку ми готові вам допомогти - Locator.ua надає вам вибір! Вам потрібна стоматологія ближче? Потрібна стоматологія дешевше? Або потрібна стоматологія з хорошими лікарями і відгуками? А може бути - все вищевказане?

Ви потрапили саме туди, куди потрібно! Дивіться адреси і телефони стоматологій біля метро Виставковий центр у Києві, дивіться і порівнюйте ціни на послуги, читайте відгуки про клініки, лікарів, пишіть свої відгуки та вибирайте кращу клініку і лікаря.

А ми зі свого боку будемо постійно актуалізувати базу стоматологічних клінік біля метро Виставковий центр у Києві, послуги і ціни, покращувати сервіс щоб похід до хорошого стоматолога в Києві для вас не перетворювався ні на головний, ані на зубний біль.

На даний момент нам відомо про 11 стоматологів біля метро Виставковий центр у Києві. Радимо звертатися в кращі стоматологічні клініки по рейтингу відгуків на Locator.ua: Дитяча стоматологія Baby Smile, Кринички, Стоматологическая клиника Медеко. Вони розташовані на вулицях: вул. Михайла Ломоносова, пр. Голосіївський.

З повагою Ваш,
Locator.ua

 • Чи є і скільки Стоматології працюють біля метро Виставковий центр у Києві?

  Так, біля метро Виставковий центр у Києві є Стоматології. За даним Locator.ua тут ведуть діяльність 11 Стоматології.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стоматології, перейдіть на сторінку Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві?

  Ціни на послуги Стоматології залежать від конкретної послуги і Стоматології. Locator.ua дає можливість всім Стоматології вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Стоматології.

 • Послугами яких Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стоматології, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Дитяча стоматологія Baby Smile, Кринички, Стоматологическая клиника Медеко.

 • Як зв'язатись з цими Стоматології?

  Контакти для зв'язку з цими Стоматології ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стоматології біля метро Виставковий центр у Києві біля

Стоматології у Києві

Стоматології за районами Києва:

Стоматології за близькістю до метро:

Академмістечко, Арсенальна, Берестейська, Васильківська, Видубичі, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Деміївська, Дорогожичі, Дружби Народів, Житомирська, Золоті ворота, Іподром, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Майдан Незалежності, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Печерська, Площа Льва Толстого, Позняки, Політехнічний інститут, Почайна, Поштова площа, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Театральна, Теремки, Університет, Харківська, Хрещатик, Чернігівська, Шулявська

Схожі рубрики: Стоматологічні клініки біля метро Виставковий центр у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

імплантація зубів, стоматологічна хірургія, стоматолог-імплантолог, видалення зубу, встановлення вінірів, стоматолог, лікування каналів, лікування ясен, зубні коронки, встановлення брекет-системи, лікування карієсу, френулопластика, консультація стоматолога, лікування молочного зуба, медикаментозний сон (седація), видалення молочного зубу, стоматологія, дитяча стоматологія