Однією з важливих частин авто є його гальмівна система, тому про неї потрібно гарно піклуватися. Цьому сприяє своєчасна заміна гальмівної рідини, або, як кажуть у народі “тормозухи”. Даний продукт відповідної якості має змогу збільшити термін служби автівки та рівень безпеки пасажирів і водія.
Але, навіщо та коли варто робити заміну цього необхідного складу? Ці питання потребують розгорнутої відповіді. Та якщо є бажання провести час з краплею ризику, можна отримати гроші за реєстрацію з виводом на одному з популярних українських казино.
За якими ознаками визначити потребу у зміні рідини у гальмах
Найчастіше, частоту заміни вказують безпосередньо на бляшанці (вона може бути, від 30 до 60 тис. км). Тим часом окремі фахівці запевняють, що заміну варто проводити раз у два роки. Але, трапляються випадки, коли автівка сама “озвучує” відповідну потребу:
- Наявність підтікань на шлангах (можливо, доведеться міняти не тільки рідину для гальм);
- Зміна кольору рідини та поява незрозумілих мікрочастинок у відсіку с нею;
- Поява так званих “ватяних” гальм (ймовірно через потрапляння води або утворення конденсату).
Окремо, варто знати, що протягом певного часу, рідина для гальм може почати поглинання вологи ззовні. Тож, коли вона перевищує позначку у 3%, деталі гальм починають псуватися. Сама рідина втрачає власні позитивні властивості.
Таким чином, потрібно завітати до автосервісу, бо у власному гаражі перевірити показники вологи не вийде. А, щодо заміни розчину, його можна зробити й власними зусиллями. При цьому, вартість послуги у сервісі залежатиме від марки та моделі транспорту, а також, окремих типів рідини. До того ж можна завжди мати її невеликий запас на всяк випадок.
Чому варто вчасно робити заміну рідини
У момент натискання на педаль гальмування, рідина потрапляє до кожного колеса окремо. Далі, за допомогою дискових гальм, розчин потрапляє до супорта. Останній впливає на поршень, який керує притисканням колодок до дисків. Зокрема, цей процес відповідає за сповільнення або повну зупинку авто.
Через постійну активність системи, рідина може забруднитися або набрати зайвої вологи. Окремо, якщо транспорт має модуль ABS та систему контролю зчеплення з поверхнею, може виділятися надмірне тепло. Перш за все, воно погіршує якість гальмівного розчину.
Свежие комментарии