Посмішка – напевно одна з найголовніших складових чарівності людини, а чарівним людям легше спілкуватися з іншими та досягати своїх цілей. Імплантація – заміна відсутніх зубів хірургічним шляхом та корекція вашої посмішки. Сьогодні це є одним з найефективніших і довготривалих способів заміщення зубів.
Зубні (або дентальні) імплантати – це складні титанові конструкції, які вкручуються в щелепну кістку людини. Операції по імплантації проводяться виключно у професійних клініках після детальних обстежень та консультацій.
Причини для встановлення імплантатів
Показань до імплантації є насправді багато. Важливо враховувати хвороби – майже всі випадки захворювань пародонту. Оскільки у наш час було розроблено низку варіантів титанових опор, що дають можливість замінити уражені частини щелепи та зубів.
Пам’ятайте, що самостійна діагностика та визначення діагнозів може бути шкідливою для вашого здоров’я, проте ви можете детальніше ознайомитися із низкою показань та рекомендацій до імплантації тут: whiteclinic.com.ua
Тож, імплантати рекомендується встановлювати в наступних випадках:
- За наявності одиничного дефекту в будь-якій частині щелепи;
- Комбіновані дефекти (великі або розширені ділянки відсутніх зубів у поєднанні з двосторонніми або односторонніми дефектами жувальних зубів);
- Односторонні та двосторонні кінцеві дефекти;
- Повна беззубість, оскільки на повністю беззубі щелепи знімні протези не можуть бути встановлені;
- Асиметрія та порушення прикусу через дисфункцію нижньощелепного суглоба у випадках тривалої множинної адентії.
Матеріали для зубних імплантатів
Найкращі зубні імплантати мають анатомічну форму, щоб максимально точно відтворювати природну кореневу систему відсутнього зуба та його форму. Імплантат традиційно виготовляють з титану і сплавів на його основі. Це забезпечує ряд таких переваг:
- довговічність;
- корозійну стійкість;
- функціональність;
- гіпоалергенність.
Насправді, тільки після огляду ротової порожнини лікарем-хірургом, вивчення знімків зубів і характеристики загального стану організму, лікарі можуть визначити, який зубний імплантат краще встановити, читайте детальніше на https://whiteclinic.com.ua/clinic-services/viniri/
Підходи до встановлення імплантатів
Лікар вирішує, який зубний імплантат вибрати, виходячи зі структури альвеолярної кістки, локалізації та довжини дефекту. Також враховуються анатомічні особливості щелепи, такі як, наприклад, розмір гайморової пазухи та глибина залягання нижньощелепного нерва.
Існує всього два основних підходи до встановлення зубних імплантатів:
- Перший. Імплантація опорного зуба з подальшою установкою відбувається одразу або через два-три місяці носіння протеза (коронки або мостовидного протеза тощо).
- Другий. Двоетапне встановлення, коли час між першим етапом встановлення титанового штифта і другим етапом, коли штифт вкручується і знімається модель щелепи для початку виготовлення протеза, становить від 5 до 12 місяців.
Протипоказання до зубної імплантації
Так, існує цілий список протипоказань, коли імплантацію не мають права проводити пацієнтові, наприклад:
- онкологічних захворювання;
- імунодефіцитні стани;
- цукровий діабет 1 типу;
- запальні захворювання, які часто рецидивують в ротовій порожнині;
- порушеннях згортання крові;
- погана регенерації тканин.
Інші захворювання не є протипоказаннями до імплантації зубів, якщо правильно підібрана ендоспора.
Свежие комментарии