Будь-яка виробнича компанія в Україні – приватна, чи державна, не зможе функціонувати без використання електричної енергії. Для підведення енергопостачання до офісу, заводу чи ферми необхідно обов’язково визначитися з об’єктом постачальника, та укласти з ним договір на послугу.
У відповідності до цього документу визначається сума щомісячного тарифу, який має сплачувати споживач. Формування цього тарифу, що вказує на вартість електроенергії для підприємств здійснюється за особливою схемою, яка буле недавно запроваджена на ринку електричної енергії.
Особливості тарифу для виробничих та інших компаній
До введення реформи в дію в нашій країні існувала досить недосконала модель, згідно якій продаж енергетичних ресурсів генеруючими фірмами відбувався за встановленим показником. На той момент всі користувачі мали єдиного постачальника з єдиним тарифом, рівень якого визначався державою.
На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася – кожен окремий користувач має змогу вибрати для себе на https://ascania.energy/ найсприятливіші умови постачання та використання електроенергії.
Новий встановлений механізм є досить зручним і більш вигідним для підприємців. Ціна енергії визначається в залежності від розміру споживання, послідовності виплат та використання енергії з розрахунку на добу. Окрім того, кожен споживач матиме змогу вибрати для себе постачальника. Одним з таких є компанія «Асканія Енерджі», яка є членом Групи «Асканія» – відомого українського холдингу, заснованого в 1996 році. Отримати вичерпну інформацію з приводу формування та встановлення тарифів на електроенергію для споживачів різної форми власності у промисловості можна через сайт https://ascania.energy/, який має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Специфіка формування тарифів для промислових споживачів.
Відповідно до нової моделі ринку, постачальник попередньо визначається та формує конкретні умови для співробітництва з кожним окремим клієнтом. Компанія «Асканія Енерджі» забезпечує прозорість процесу формування ціни, пропонуючи надзвичайно вигідний сервіс. Великий досвід роботи дозволяє її представникам добре володіти поточним моментом та бути в курсі трендових напрямків на українському та зарубіжних ринках електроенергії. З кожним замовником укладається індивідуальний договір з врахуванням оптової ціни вартості електроенергії на біржі. При цьому неодмінно беруться до уваги наступні чинники:
- фінансовий показник (маржа) від постачальника – так звана оплата, яку буде отримувати компанія за надання послуг;
- доплати за баланс – розмір суми, виплаченої споживачем у випадку різниці між справжнім обсягом використання енергії та тим, який буде вказаний у договорі;
- тарифи на біржі – їх встановлення відбувається у відповідності до правил ринку та собівартості ресурсу; знайти потрібну інформацію з цього приводу завжди можна на сайті біржі.
Також для підприємців будуть діяти категорії – А та Б. У першому випадку клієнти матимуть встановлену систему АСКОЕ чи ЛУЗОД, яка зробить облік енергії погодинним. Цю категорію вибирають у більшості ті, хто працює уночі. Таким чином споживачі зможуть регулювати обсяги споживання. У другому випадку наявність подібних систем не передбачена, а електричні ресурси вираховуються у відповідності до загального погодинного графіка.
Дізнатися про тарифи, та отримати пропозицію наші потенційні партнери зможуть безпосередньо на сайті «Асканія Енерджі».
Свежие комментарии