Тепловізор відноситься до оптичних приладів, завдання якого полягає в перетворенні невидимого температурного випромінювання будь-якого нагрітого предмета на зображення на дисплеї. Однак неможливо уявити повноцінну роботу тепловізора без спеціального тепловізійного прицілу. Адже пристрій сприймає теплове випромінювання за рахунок датчика вбудованого типу. Серед найбільш популярних тепловізійних прицілів відзначають продукцію бренду Pulsar, представлену в каталозі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizionnye-pricely/teplovizionnye-pricely-pulsar за доступними цінами.
За допомогою прицілу вдасться розпізнати ціль за будь-якої погоди. При виборі прицілу рекомендується врахувати кілька важливих критеріїв:
- Тип дисплея. Моделі з РК-дисплеями відрізняються підвищеним ступенем чутливості до низьких температур, тому використовуються при температурі не нижче -15 градусів. Тому для зимового полювання часто обирають тепловізори без монітора.
- Частота зміни кадрів. Цей показник визначають з допомогою безперервності зображення. Наприклад, щоб помітити ціль у режимі реального часу, частота зміни кадрів повинна змінюватись в межах 25-30 Гц.
Пам’ятайте, що звичайний тепловізор доповнений не лише функцією теплового бачення, але й з прицілом дозволяє отримати повноцінний оптичний прилад із покращеними технічними характеристиками.
Полювання з тепловізором у будь-яку погоду
На сайті https://grand-pulsar.com.ua представлений широкий асортимент різноманітних тепловізорів від різних брендів, які здатні задовольнити запити кожного покупця. Залежно від конкретних особливостей тепловий монокуляр здатний розпізнавати ціль:
- у сильний дощ;
- у сніг;
- під водою;
- вдень;
- вночі та в умовах поганої видимості (наприклад, у туман);
- крізь траву, гілки дерев та інше.
При цьому всі теплокровні тварини на холодному тлі будуть виділені зовсім іншим кольором. Навіть серед бюджетних моделей можна відшукати якісні тепловізори, які пропонують користувачеві самостійно обрати відповідну палітру кольорів. В результаті такий пристрій вважається максимально універсальним і може успішно експлуатуватись у різних умовах навколишнього середовища.
Вартість конкретної моделі безпосередньо пов’язана з дальністю виявлення: недорогі прилади забезпечують дальність до 1 км, а сучасніші та нові пристрої здатні забезпечити дистанцію близько 3 км.
Останні коментарі