Сільське господарство відіграє дуже важливу роль в житті кожної людини. Саме воно дає найбільше харчових продуктів, а без них прожити неможливо. Тому даній сфері приділяється дуже багато уваги. Мова йде як про великі, так і про малі господарства.
Перший варіант – це великогабаритна техніка, котра не підходить для малих земельних ділянок. А тому люди бачать заміну в мотоблоках. Вони значно більш маневрені та економічні. Це важливо для малих господарств.
Купити мотоблок можна у відповідному магазині. Для цього треба багато чого розуміти та знати. І тільки так вийде віднайти потрібний агрегат. Це не так просто, як здається, але й не надто важко.
Різновиди мотоблоків
Щоб правильно обрати агрегат, варто знати, які вони взагалі бувають. Існує їх три типи:
- Легкі. Це найменші агрегати, котрі добре підійдуть для невеликих господарств і навіть для малих приватних ділянок по типу дач. Вони придатні для обробки територій площею не більше 20-ти «соток». Оскільки вони малі по габаритах, то й маневрувати можуть дуже добре. А це на невеликих земельних ділянках відіграє важливу роль. Вони здатні добре видаляти сорняки, а також нести певне навісне обладнання. Потужність у таких машин – до 4-х к. с.
- Середні. Це агрегати більші за розмірами, ніж попередній варіант. Вони здатні обробляти ділянки площею більше, ніж 20 «соток». Потужність машин варіюється між 4 та 6 к. с. Цього достатньо для нормальної роботи на землі. Для дач це агрегати в багатьох випадках надто великі, хоча деякі господарі використовують легкі мотоблоки разом із причепами в якості особистого транспорту. В селі таке зустрічається нерідко. Але все ж більшу популярність подібні машини отримали не на дачах, а в сільському господарстві в плані ферм і багато чого іншого.
- Важкі. Вони навіть можуть підійти великим господарствам – особливо найбільші моделі. Повноцінної заміни великогабаритним тракторам тут не буде – надто велика різниця між мотоблоком та трактором. Але вони здатні виконувати більшість робіт, які можуть зробити звичайні двовісні машини. Оскільки габарити в таких мотоблоків більші, то й потужність двигуна може бути більшою. Вона становить 6 і більше кінських сил. Маса також велика – 60 і більше кілограм. Але завдяки їй можна обробляти складні ґрунти. Такі мотоблоки часто закупають навіть комунальні господарства, адже вони багато коли відповідають усім необхідним вимогам.
Купити можна багато чого – тільки важливо, щоб воно відповідало всім вимогам клієнтів.
Дизельний та бензиновий двигун – проблеми вибору
Це класика. Тому варто розуміти переваги кожного з варіантів. До прикладу, дизельні агрегати більш потужні. Також вони використовують менше пального. Але в них сильніші вібрації та шум.
Бензинові в свою чергу можуть також досягати такої потужності. Але маса буде більшою в двигуна. Вони можуть легко запускатися в мороз. Також вони менш шумні, що особливо актуально в житловому просторі. Конкретно сказати, який варіант кращий, важко. Всюди є свої переваги та недоліки. Тому кінцевий результат вибору завжди за покупцем.
Останні коментарі